Bazı özellikler, ınfopath'te kullanmak için diğer Office uygulamalarını yüklemeniz gerekir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 895868 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Giriş

Microsoft Office ınfopath 2007 ve Microsoft Office ınfopath 2003, ınfopath için sistem gereksinimlerini karşılayan bir bilgisayara yükleyebilirsiniz. Ancak, ınfopath 2007'in veya ınfopath 2003'ün bazı özelliklerini kullanmak için de diğer uygulamaları karşılık gelen Microsoft Office System yüklemelisiniz. Bir 2007 Microsoft Office paketi veya Microsoft Office 2003 paketi de yüklemeniz gerekir.

Daha fazla bilgi

ınfopath aşağıdaki özellikleri kullanmak için <a0></a0>, bilgisayarınızda Microsoft Office System diğer uygulamaları yüklemelisiniz.
  • Microsoft Office Excel için Dosya menüsünde Microsoft Office Excel'e Ver komutunu kullanarak, ınfopath bilgilerini vermek için <a0></a0>, Excel yüklemeniz gerekir.
  • Dosya menüsünde Posta Alıcısına Gönder ' i ve Ek olarak gönderme formu komutları kullanarak bilgi ınfopath e-posta ile göndermek için <a0></a0>, Microsoft Office Outlook'u yeniden yüklemelisiniz.
  • Bir form şablonu yayımladığınızda, Yayımlama SihirbazıKullanıcı bildirimi düğmesini kullanarak diğer kullanıcıları bilgilendirmek için Outlook'u yüklemeniz gerekir.

Referanslar

ınfopath için sistem gereksinimleri hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://office.microsoft.com/en-us/infopath/default.aspx

Özellikler

Makale numarası: 895868 - Last Review: 24 Mayıs 2007 Perşembe - Gözden geçirme: 2.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Office InfoPath 2007
  • Microsoft Office InfoPath 2003, Service Pack 1 (SP1)
  • Microsoft Office InfoPath 2003
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbemail kbexport kbhowto KB895868 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:895868

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com