Služba Windows Media Center Extender nelze vytvořit dílčí plochy relace v počítači se systémem Windows XP Media Center Edition 2005

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 895961 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Zvažte následující scénář. Nastavit Media Center Extender pro systém Windows XP Media Center Edition v počítači se systémem Windows XP Media Center Edition 2005. Zařízení Media Center Extender service vytvoří připojení zařízení Media Center Extender relací dílčí plochy. Služby zařízení Media Center Extender však nelze vytvořit dílčí plochy relace, dokud není povoleno zařízení Media Center Extender. Proto je nutné před použitím zařízení Media Center Extender povolit zařízení Media Center Extender.

Poznámka: Dílčí plochy relace systému Windows XP Media Center Edition je jedinečnou relaci systému Windows. Tato relace je vytvořen a řízená službou zařízení Media Center Extender.

Řešení

Informace o aktualizaci

Následující soubor je k dispozici ke stažení z centra pro stahování Microsoft Download Center:

Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Ke stažení
Stáhněte balíček aktualizace pro systém Windows XP (KB895961).

Další informace o tom, jak stahovat soubory technické podpory společnosti Microsoft, získáte kliknutím na číslo následujícího článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
119591 Jak získat soubory podpory společnosti Microsoft ze serverů služeb online
Soubor neobsahuje viry. Společnost Microsoft použila aktuální antivirový software, který byl k dispozici k datu zveřejnění souborů. Soubor je uložen na zabezpečených serverech, které neumožňují neoprávněné změny souborů.

Informace o opravě hotfix

Podporovaná oprava hotfix je k dispozici od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze pro problém popsaný v tomto článku. Použití této opravy hotfix pouze u systémů, dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Proto pokud jste závažně tento problém, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která obsahuje tuto opravu hotfix.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, je v horní části tohoto článku znalostní báze Knowledge Base sekce "Hotfix stažení k dispozici". Pokud tento oddíl není uveden, obraťte se na služby zákazníkům společnosti Microsoft a podpoře získat opravu hotfix.

Poznámka: Pokud nastanou další problémy nebo řešení potíží je požadováno, bude pravděpodobně nutné vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu použije dalších otázek a problémů, které se netýkají této konkrétní opravy hotfix. Úplný seznam telefonních čísel služeb zákazníkům společnosti Microsoft a podpoře nebo chcete-li vytvořit zvláštní požadavek na službu naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Formulář "K dispozici je oprava hotfix ke stažení" zobrazuje jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, je, protože oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Požadavky

Musí mít jednu z následujících aktualizací service Pack nainstalovat tuto opravu hotfix:
  • Windows XP Service Pack 3 (SP3)
  • Windows XP Service Pack 2 (SP2)
Další informace o tom, jak získat nejnovější aktualizaci service pack pro systém Windows XP, získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
322389 Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows XP

Požadavek na restartování

Máte k restartování počítače po instalaci této opravy hotfix.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava hotfix nenahrazuje žádné další opravy hotfix.

Informace o souboru

Anglická verze této opravy hotfix má atributy souborů (nebo novější) uvedené v následující tabulce. Datum a čas jednotlivých souborů jsou uvedeny v seznamu Koordinovaného světového času (UTC). Pokud zobrazíte informace o souboru, jsou konvertovány do lokálního času. Abyste zjistili rozdíly mezi UTC a lokálním časem, použijte kartu časové pásmo v položce datum a čas v okně Ovládací panely.
Aktualizace Windows XP SP3
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČas
TERMSRV.dll5.1.2600.5581295,42415. Dubna 200815:17
Systém Windows XP s aktualizací SP2
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČas
TERMSRV.dll5.1.2600.3352295,42415. Dubna 200814:53

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Další informace

Další informace o zařízení Media Center Extender naleznete na následujícím webu:
http://www.microsoft.com/Windows/products/winfamily/mediacenter/features/Extender.mspx
Další informace o nastavení zařízení Media Center Extender naleznete na následujícím webu:
http://windowshelp.microsoft.com/Windows/en-US/Help/8076aff3-16ec-4751-9f57-d36e0ff407201033.mspx
Další informace získáte kliknutím na číslo článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684 Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 895961 - Poslední aktualizace: 10. října 2013 - Revize: 4.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows XP Media Center Edition 2005
Klíčová slova: 
kbfix kbexpertiseadvanced kbqfe kbhotfixserver kbmt KB895961 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 895961

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com