Při pokusu o instalaci ovladače zařízení v počítači je spuštěna verze x 64 systému Windows se může zobrazit chybová zpráva

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 896454 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Při pokusu o instalaci ovladače zařízení v počítači se systémem verzí x 64 systému Windows může zobrazit následující chybová zpráva:
Zadané umístění neobsahuje ovladač kompatibilní software pro zařízení. Pokud umístění obsahuje ovladač, zkontrolujte, zda je navržen pro práci s operační systém Windows x 64 Edition.

Příčina

Chování obvykle dochází, když ovladač zařízení není napsána pro verzi x 64 systému Windows. K tomuto chování může také dojít, pokud ovladač zařízení je správně napsán pro x 64 - podle verze systému Windows, ale instalace souboru INF je nesprávně upraven.

Další informace o požadavcích na soubor INF pro x 64 počítačů naleznete na následujícím webu:
http://www.microsoft.com/whdc/driver/install/64INF_reqs.mspx

Řešení

Řešení tohoto problému použijte jednu nebo více následujících metod:
  • Ověřte, že používáte ovladač, který je určen pro verze x 64 systému Windows.
  • Získat nové nebo aktualizované ovladače, které mají správně upraven soubory INF. Navštivte webu Windows Update nebo webu výrobce zařízení získat tyto ovladače.
  • Ruční vyplnění souboru INF. Ruční vyplnění souboru INF ovladače však nedoporučujeme. Namísto toho doporučujeme požádejte výrobce zařízení o aktualizovaný ovladač zařízení.
Soubor INF 32bitový ovladač pro shodu s požadavky Úprava souboru INF nelze změnit. x 64 verze systému Windows vyžadují soubory 64bitové ovladače.

Prohlášení

Toto chování je záměrné.

Další informace

Další informace o požadavcích Úprava souboru INF pro 64bitové verze systému Windows Server 2003 klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
888728Popis zařízení ovladač .inf souboru Úprava požadavky pro Windows Server 2003 x 64 Edition a Windows XP Professional x 64 Edition

Odborná pomoc pro systém Windows x 64

Výrobce hardwaru poskytuje technickou podporu a odbornou pomoc pro systém Microsoft Windows x 64. Výrobce hardwaru poskytuje podporu proto, že systém Windows XP x64 byl zahrnut v dodaném hardwaru. Výrobce hardwaru mohl upravit instalaci systému Windows x64 pomocí jedinečných součástí. Mohl například zahrnout specifické ovladače zařízení a volitelná nastavení, aby maximalizoval výkon vlastního hardwaru. Společnost Microsoft bude vyvíjet přiměřené úsilí v případě, že potřebujete technickou pomoc ke své verzi systému Windows x64. Pravděpodobně byste se však měli obrátit přímo na výrobce hardwaru. Výrobce je tím nejkvalifikovanějším pro poskytnutí podpory k softwaru, který instaloval do hardwaru.

Informace o systému Microsoft Windows XP Professional x64 Edition získáte na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://www.microsoft.com/windowsxp/64bit/default.mspx
Informace o systému Microsoft Windows Server 2003 x 64 Edition naleznete na následujícím webu:
http://www.microsoft.com/windowsserver2003/64bit/x64/editions.mspx

Vlastnosti

ID článku: 896454 - Poslední aktualizace: 11. října 2007 - Revize: 3.6
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows Server 2003, Datacenter x64 Edition
  • Microsoft Windows Server 2003, Enterprise x64 Edition
  • Microsoft Windows Server 2003, Standard x64 Edition
  • Microsoft Windows XP Professional x64 Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbtshoot kbprb KB896454 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:896454

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com