"WINNT32.Při pokusu o spuštění programu Winnt32.exe z instalačního disku CD-ROM pro-verze x 64 systému Windows Server 2003 a Windows XP Professional x 64 Edition se zobrazí chybová zpráva, že soubor EXE není platná aplikace typu Win32.

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 896461 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Předpokládejme následující situaci: Při pokusu o instalaci verze x 64 systému Microsoft Windows Server 2003 nebo Microsoft Windows XP Professional x 64 Edition v počítači, který je již spuštěna 32bitová verze systému Windows. To provedete spuštěním programu Winnt32.exe z x 64 systému instalační disk CD-ROM. V tomto případě se zobrazí následující chybová zpráva:
<cd_drive></cd_drive>: \AMD64\WINNT32.EXE není platná aplikace typu Win32.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, spusťte počítač z disku CD pro verze x 64 systému Windows Server 2003 nebo Windows XP Professional x 64 Edition. Pokud to uděláte, instalační program se automaticky spustí.

Další informace

Další informace o konfiguraci s možností spouštění dvou systémů klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
896455Programy nestabilní nebo spustit po instalaci verze x 64 systému Windows do stejného oddílu jako 32bitová verze systému Windows
Další informace o způsobu nastavení x 64bitové verze systému Windows, klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
896334Instalaci a důležité informace týkající se počítačů systém Windows x 64 Edition

Technická podpora pro systém Windows x 64

Výrobce hardwaru poskytuje technickou podporu a odbornou pomoc pro systém Microsoft Windows x 64. Výrobce hardwaru poskytuje podporu, protože systém Windows XP x 64 byl součástí dodaného hardwaru. Výrobce hardwaru mohl upravit instalaci systému Windows x 64 edition pomocí jedinečných součástí. Jedinečné součásti může zahrnout specifické ovladače zařízení a volitelná nastavení, aby maximalizoval výkon hardwaru. Společnost Microsoft bude vyvíjet přiměřené úsilí v případě, že potřebujete technickou pomoc v systému Windows x 64 Edition. Pravděpodobně však přímo od výrobce. Výrobce je tím nejkvalifikovanějším pro poskytnutí odborné pomoci k softwaru, který instaloval na hardware.

Informace o systému Microsoft Windows XP Professional x 64 Edition navštivte následující Web společnosti Microsoft:
http://www.microsoft.com/windowsxp/64bit/default.mspx
Informace o systému Microsoft Windows Server 2003 x 64 Edition navštivte následující Web společnosti Microsoft:
http://www.microsoft.com/windowsserver2003/64bit/x64/editions.mspx

Vlastnosti

ID článku: 896461 - Poslední aktualizace: 22. května 2011 - Revize: 4.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows Server 2003, Standard x64 Edition
  • Microsoft Windows Server 2003, Enterprise x64 Edition
  • Microsoft Windows Server 2003, Datacenter x64 Edition
  • Microsoft Windows XP Professional x64 Edition
Klíčová slova: 
kbtshoot kbnofix kbprb kbmt KB896461 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:896461

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com