Word 2003, adres mektup birleştirmede, belirttiğiniz adres defterini bulunamıyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 896893 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Önemli Bu makale, kayıt defterini düzenlemeyle ilgili bilgi içerir. Kayıt defterini değiştirmeden önce yedeklemeyi unutmayın. Bir sorun çıkması durumunda kayıt defterini nasıl geri yükleyeceğinizi bildiğinizden emin olun. Kayıt defterini yedekleme, geri yükleme ve değiştirme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makaleyi inceleyin:
256986Microsoft Windows Kayıt Defteri'nin Açıklaması
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Word 2003, Microsoft Office Word 2003'ü bir adres-mektup birleştirme ana belgesi ile birlikte bir Microsoft Office Outlook 2003 ile ilgili kişi listesi veya Adres Defteri'ni kullanarak bir adres-mektup birleştirme gerçekleştirmeye çalıştığında, belirttiğiniz adres defterini bulunamıyor. Bu nedenle, adres-mektup birleştirme tamamlanmaz.

Neden

Kişiler listesi klasörünü Seç</a1> iletişim kutusunda listelenen birden fazla 1,028 adres defterleri olduğunda bu sorun oluşabilir.

Not Microsoft Exchange Server çalışan bir bilgisayara bağlandığınızda, bu sorun oluşur. Outlook 2003'te Önbelleğe Alınmış Exchange Modu kullandığınızda, bu sorun oluşmaz.

Çözüm

Bu sorun ilk olarak artık bir hizmet paketinin içerdiği düzeltmeyle giderilmiştir. En son Office 2003 hizmet paketini yüklediyseniz, bu düzeltmeyi yüklemeniz gerekmez.

Hizmet paketi bilgileri

Bu sorun, Office 2003 Service Pack 2'de giderilmiştir.

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Office 2003 için en son hizmet paketini edinin. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
870924En son Office 2003 hizmet paketi nasıl elde edilir
Hizmet paketini yükledikten sonra <a0>AddressBookNameMax4096</a0> kayıt defteri değerini ayarlayın ve düzeltmeyi etkinleştirmek için "Daha fazla bilgi" bölümünde listelenen adımları izleyin.

Düzeltme nasıl elde edilir

Bu sorun, Office 2003 Service Pack 1, 13 Nisan 2005 tarihli Düzeltme Paketi'nde giderilmiştir. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
897175Açıklama, Microsoft Office 2003 Service Pack 1 sonrası düzeltme paketi: 13 Nisan 2005'in açıklaması


Bu düzeltmeyi yükledikten sonra <a0>AddressBookNameMax4096</a0> kayıt defteri değerini ayarlayın ve düzeltmeyi etkinleştirmek için "Daha fazla bilgi" bölümünde listelenen adımları izleyin.

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

Uyarı Kayıt Defteri Düzenleyicisi'ni veya başka bir yöntemi kullanarak kayıt defterini hatalı olarak değiştirirseniz önemli sorunlar oluşabilir. Bu sorunlar, işletim sisteminizi yeniden yüklemenizi gerektirebilir. Microsoft bu sorunların çözülebileceğini garanti etmemektedir. Kayıt defterini kendi sorumluluğunuzda değiştiriniz.

Bu düzeltmeyi etkinleştirmek için <a0></a0>, aşağıdaki adımları izleyin:
 1. Office 2003 programlarınızı kapatın.
 2. Başlat ' ı tıklatın, Çalıştır ' ı tıklatın, regedit yazın ve Tamam ' ı tıklatın.
 3. Aşağıdaki kayıt defteri alt anahtarını bulup tıklatın:
  HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Office\11.0\Common
 4. 3. Adımda belirtilen alt anahtarı seçtikten sonra Düzen menüsünden Yeni ' işaretleyin ve DWORD değeri ' ni tıklatın.
 5. AddressBookNameMax4096 yazın ve ENTER tuşuna basın.
 6. AddressBookNameMax4096 ' ı sağ tıklatın ve sonra Değiştir ' i tıklatın.
 7. Değer verisi kutusuna 1 girin ve Tamam ' ı tıklatın.
 8. Dosya menüsünde, Kayıt Defteri Düzenleyicisi'nden çıkmak için Çık ' ı tıklatın.

Özellikler

Makale numarası: 896893 - Last Review: 7 Nisan 2006 Cuma - Gözden geçirme: 5.4
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Office Outlook 2003
 • Microsoft Office Word 2003
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbqfe kbregistry kboffice2003sp2fix kbaddressbook kbmerge kboffice2003presp2fix kbbug kbfix KB896893 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:896893

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com