Zobrazí chybová zpráva Pokud se pokusíte spustit 32bitového instalačnímu programu, zatímco spuštěn operační systém systémem Windows x 64

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 897008 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Pokud se pokusíte spustit Winnt32.exe z 32bitové instalačním CD-ROM operačního systému Microsoft Windows při spuštění operačního systému systémem Microsoft Windows x 64, zobrazí se následující chybová zpráva:
Instalační program nemůže pokračovat, protože verze systému Windows v počítači je novější než verze na disku CD.

Upozornění: Pokud se rozhodnete odstranit novější verzi, které je aktuálně nainstalována v počítači, soubory a nastavení nelze obnovit.
Pokud klepnete na tlačítko Podrobnosti, zobrazí se následující zpráva:
Popis problému:

Nainstalovat verzi na disku CD-ROM, restartujte počítač, spouštění z disku CD-ROM a postupujte podle pokynů pro novou instalaci.

Upozornění: Výchozí možnosti instalace nahradí stávající verzi systému Windows této verze. Pokud chcete zachovat obě verze musíte vybrat novou cílovou složku pro tuto verzi systému Windows. Pokud se rozhodnete odstranit novější verzi, které je aktuálně nainstalována v počítači, nelze obnovit soubory a nastavení.

Příčina

K tomuto problému dochází při spuštění souboru Winnt32.exe z dřívějších verzí operačních systémů Windows. Dřívější verze operačních systémů Windows patří Microsoft Windows Server 2003. Tento problém však nedochází, pokud Winnt32.exe z zahrnutými opravami verze Windows Server 2003 Service Pack 1 (SP1). Systém Windows Server 2003 SP1 32-bit instalační program umožňuje nainstalovat Windows Server 2003 SP1 verze operačního systému.

Řešení

Tento problém vyřešit a nainstalovat 32bitový operační systém Windows, spusťte počítač z disku CD-ROM Windows instalace 32bitové spustit instalační program.

Další informace o konfigurací spouštění dvou systémů klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
896455 Není spustit nebo nestabilitu po instalaci operačního systému Windows x 64 Edition do stejného oddílu jako operační systém Windows 32bitové programy
Další informace o nastavení a instalace důležité informace pro počítače se systémem Windows x 64, klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
896334 Instalační program a instalace důležité informace pro systém Windows x 64 Edition systémem

Odborná pomoc pro systém Windows x 64

Výrobce hardwaru poskytuje technickou podporu a odbornou pomoc pro systém Microsoft Windows x 64. Výrobce hardwaru poskytuje podporu proto, že systém Windows XP x64 byl zahrnut v dodaném hardwaru. Výrobce hardwaru mohl upravit instalaci systému Windows x64 pomocí jedinečných součástí. Mohl například zahrnout specifické ovladače zařízení a volitelná nastavení, aby maximalizoval výkon vlastního hardwaru. Společnost Microsoft bude vyvíjet přiměřené úsilí v případě, že potřebujete technickou pomoc ke své verzi systému Windows x64. Pravděpodobně byste se však měli obrátit přímo na výrobce hardwaru. Výrobce je tím nejkvalifikovanějším pro poskytnutí podpory k softwaru, který instaloval do hardwaru.

Informace o systému Microsoft Windows XP Professional x64 Edition získáte na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://www.microsoft.com/windowsxp/64bit/default.mspx
Informace o systému Microsoft Windows Server 2003 x 64 Edition naleznete na následujícím webu:
http://www.microsoft.com/windowsserver2003/64bit/x64/editions.mspx

Vlastnosti

ID článku: 897008 - Poslední aktualizace: 11. října 2007 - Revize: 1.6
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows Server 2003, Datacenter x64 Edition
  • Microsoft Windows Server 2003, Enterprise x64 Edition
  • Microsoft Windows Server 2003, Standard x64 Edition
  • Microsoft Windows XP Professional x64 Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbtshoot kberrmsg kbsetup kbinterop KB897008 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:897008

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com