AppSearch eylemi, Windows Installer'da boş değer içeren bir REG_MULTI_SZ değerini yanlış şekilde kesiyor (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir.)

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 897026 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Windows ınstaller, paketiniz AppSearch eylemi ve RegLocator tablo bir REG_MULTI_SZ değerini için aranacak kullandığında AppSearch eylemi REG_MULTI_SZ değerini yanlış keser. REG_MULTI_SZ değerini boş değer içeriyorsa, bu sorun oluşur.

Neden

Bu sorun, yükleme CD-tam UI modunda çalıştırdığınızda oluşur. Boş değer içeriyorsa tam UI modunda istemciden hizmete geçirilir değeri yanlış kesildi.

Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm için aşağıdaki yöntemlerden birini kullanın:
 • AppSearch eylemi, boş (null) değer içeren bir REG_MULTI_SZ değerini aramak için kullanmayın. Bunun yerine özel bir eylem kullanın.
 • Yükleme, bir komut isteminde aşağıdaki /qb anahtarı'nı kullanarak temel UI modunda veya sınırlı kullanıcı ARABIRIMI modunda çalıştırın:
  msiexec.exe /i package.msi /qb

Özellikler

Makale numarası: 897026 - Last Review: 11 Nisan 2005 Pazartesi - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Windows Installer 2.0, Ne zaman ne ile kullanilir:
  • Microsoft Windows Installer 1.0
  • Microsoft Windows Installer 1.1
  • Microsoft Windows Installer 1.2
  • Microsoft Windows Installer 2.0
  • Microsoft Windows Installer 3.0
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbinfo kbprb KB897026 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:897026

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com