Wiadomości mogą być rejestrowane w dzienniku zdarzeń podczas próby zainstalowania pakietu redystrybucyjnego Instalator Windows 3.0 na komputerze, na którym jest uruchomiona nowsza wersja Instalator Windows

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 897027 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Podczas próby zainstalowania pakietu redystrybucyjnego Instalator systemu Microsoft Windows 3.0 (WindowsInstaller-KB884016-v2-x86.exe) na komputerze, na którym jest uruchomiona nowsza wersja Instalator Windows komunikatu podobnego do następującego może zostać zarejestrowane w dzienniku zdarzeń:


Typ zdarzenia: błąd
Źródło zdarzenia: Menedżer sterowania usługami
Kategoria zdarzenia: Brak
Identyfikator zdarzenia: 7023
Data:Data
Czas:Czas
Użytkownik: Brak
Komputer:Nazwa_komputera
Opis: Usługa Instalator Windows została zakończona z powodu następującego błędu: operacja We/Wy nakładany jest w toku.

Ponadto instalacji mogą nie działać, nawet jeśli pojawia się Instalacja powiodła się.

Przyczyna

Ten problem występuje, ponieważ pakiet redystrybucyjny Instalator Windows 3.0 niepoprawnie aktualizuje rejestr z ustawieniami, które są niezgodne z nowszej wersji Instalator Windows, który jest zainstalowany na komputerze.

Obejście problemu

Aby obejść ten problem, użyj jednej z następujących metod:
  • Nie można zainstalować pakiet redystrybucyjny Instalator Windows 3.0 na komputerze, na którym jest uruchomiona nowsza wersja Instalator Windows. Sprawdź, czy wersja plik Msi.dll na komputerze jest starsze niż wersja, dołączony do pakietu redystrybucyjnego Instalator Windows 3.0. Plik Msi.dll dołączony w Instalator Windows 3.0 jest wersja 3.0.3790.2538.
  • Jeśli występuje problem z Instalator Windows, wpisz następujące polecenie w wierszu polecenia, aby przywrócić poprawne ustawienia:
    msiexec.exe/regserver.

Właściwości

Numer ID artykułu: 897027 - Ostatnia weryfikacja: 24 czerwca 2011 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Windows Installer 3.0
Słowa kluczowe: 
kbinfo kbprb kbmt KB897027 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:897027

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com