Windows Installer 3.0 yeniden dağıtılabilir paketini, Windows Installer'ın sonraki bir sürümünü çalıştıran bir bilgisayara yüklemeyi denediğinizde olay günlüğüne bir ileti kaydedilebilir (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir.)

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 897027 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Windows ınstaller'ın sonraki bir sürümünü çalıştıran bir bilgisayarda Microsoft Windows ınstaller 3.0 yeniden dağıtılabilir paketi (WindowsInstaller-KB884016-v2-x86.exe) yüklemeye çalıştığınızda, aşağıdakine benzer bir ileti olay günlüğüne kaydedilebilir:


Olay türü: hata
Olay kaynağı: Hizmet Denetim Yöneticisi
Olay kategorisi: yok
Olay KIMLIĞI: 7023
Tarihi: Date
Süre: Time
Kullanı.: Yok
Bilgisayar: ComputerName
Açıklama: Windows ınstaller hizmeti aşağıdaki hatayla sonlandırıldı: örtüşen bir g/Ç işlemi sürüyor.

Yükleme başarılı olması için görünmesine rağmen Ayrıca, yükleme başarısız olabilir.

Neden

Bu sorun, Windows ınstaller 3.0 yeniden dağıtılabilir paketi bilgisayarda yüklü olan Windows ınstaller'ın sonraki bir sürümü ile uyumlu olan ayarları kayıt defterinde hatalı güncelleştirmesi nedeniyle oluşur.

Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm için aşağıdaki yöntemlerden birini kullanın:
  • Windows ınstaller 3.0 yeniden dağıtılabilir paketi Windows ınstaller'ın sonraki bir sürümünü çalıştıran bir bilgisayara yüklemeyin. Bilgisayarda msi.dll dosyasının sürümünü, önceki bir sürümünden Windows ınstaller 3.0 yeniden dağıtılabilir paketi dahil olduğundan emin olun. MSI.dll dosyasını, Windows ınstaller 3. 0'da bulunan <a1>Sürüm</a1> 3.0.3790.2538 iş.
  • Windows ınstaller ile ilgili bir sorunla karşılaşırsanız, doğru kayıt defteri ayarlarını geri yüklemek için komut isteminde aşağıdaki komutu yazın:
    Msiexec.exe/regserver

Özellikler

Makale numarası: 897027 - Last Review: 25 Nisan 2005 Pazartesi - Gözden geçirme: 2.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows Installer 3.0
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbinfo kbprb KB897027 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:897027

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com