Funkce vzdálené oznámení v SMS 2003 změní automaticky z text při relaci začíná a končí ” k text Repeated během relace ”

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 897254 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Používáte funkci oznámení vzdálené poskytnout zvukové upozornění rozšířeného klienta Systems Management Server (SMS) 2003. Povolit upozornění zvuk přehrát a poté zkuste vybrat možnost relace začíná a končí. Jakmile to provedete, možnost relace začíná a končí automaticky změní Repeated během relace. Oznámení zvuk přehrát zůstane vybrána.

Příčina

K tomuto problému dochází z důvodu problému s zásady počítače dat XML. Ve třídě CCM_RemoteToolsConfigAudibleSignal parametr definován jako logická hodnota. Logická parametr může přijmout pouze hodnotu 0 nebo 1. V registru zvukové upozornění definována podle hodnoty v podklíči registru:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\SMS\Client\Client Components\Remote Control\Audible Signal
Možné hodnoty jsou následující:
0 = Off.
1 = Na zvukovým opakuje během relace.
2 = Na s zvuku při relaci začíná a končí.
Podklíč registru je aktualizován 1 při použití zásady počítače.

Prohlášení

Tento problém je naplánováno opraveny v SMS 2003 Service Pack 2 (SP2).

Další informace

Postup reprodukce problému

 1. V programu SMS Administrator klepněte na možnost Nastavení webu, klepněte Agenti klienta, klepněte na tlačítko Vlastnosti vzdáleného agenta klienta nástroje, klepněte na kartu Obecné a klepněte na uživatele nelze změnit nastavení zásad nebo oznámení pro vzdálené nástroje SMS.
 2. V SMS Administrator klepněte na možnost Nastavení webu, klepněte Agenti klienta, klepněte na tlačítko Vlastnosti vzdáleného agenta klienta nástroje, klepněte na oznámení, klepněte na tlačítko Zakázat všechny nastavení, klepněte na tlačítko použít a klepněte na tlačítko OK.
 3. V SMS rozšířeného klienta klepněte na tlačítko Start, klepněte na tlačítko Nastavení, klepněte na položku Ovládací panely a potom klepněte na položku Správa Systems.
 4. Klepněte na kartu Akce, klepněte na tlačítko cyklus načítání & evaluation zásad počítače, klepněte na tlačítko Akce navázat, klepněte na tlačítko Vlastnosti vzdálené, klepněte na kartu oznámení a ujistěte se, zda jsou všechna nastavení zakázány.
 5. V SMS Administrator klepněte na možnost Nastavení webu, klepněte Agenti klienta, klepněte na tlačítko Vlastnosti vzdáleného agenta klienta nástroje, klepněte na oznámení a postupujte takto:
  1. Klepnutím povolíte Zobrazit vizuální indikátor a potom vyberte možnost Zobrazit indikátor na ploše.
  2. Klepnutím povolíte Zobrazit indikátor při není aktivní žádná relace.
  3. Klepněte na tlačítko Povolit Přehrát zvuk, vyberte možnost relace začíná a končí a potom klepněte na tlačítko Uložit všechna nastavení.
 6. V SMS rozšířeného klienta klepněte na tlačítko Start, klepněte na tlačítko Nastavení, klepněte na položku Ovládací panely a potom klepněte na položku Správa Systems.
 7. Klepněte na kartu Akce, klepnutím vyberte cyklus hodnocení & načítání zásad Machine , klepněte na tlačítko Akce navázat, klepněte na příkaz Vlastnosti vzdálené a potom klepněte na kartu oznámení. Možnost Repeated během relace vybrána nesprávně.

Vlastnosti

ID článku: 897254 - Poslední aktualizace: 27. října 2006 - Revize: 2.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Systems Management Server 2003 Enterprise Edition
 • Microsoft Systems Management Server 2003 Service Pack 1
Klíčová slova: 
kbmt kbtshoot kbprb kbhotfixserver KB897254 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:897254

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com