Microsoft Virtual Server destek ilkesi

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 897613 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Microsoft hakkında daha fazla bilgi için ilke Microsoft'a ait olmayan sanallaştırma donanım desteği, Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
897615Microsoft'a ait olmayan donanım sanallaştırma yazılım çalıştıran Microsoft yazılım ilkesi desteği
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Özet

Bu makalede, bir Microsoft Virtual Server ortamında çalışan Windows Server System yazılımı için Microsoft'un sağladığı desteği açıklanır. Microsoft, Microsoft Knowledge Base makale 897614 içinde belirtildiği gibi içinde Microsoft Virtual Server çalışan Windows Server System yazılımı destekler, ancak Microsoft Destek Ömrü ilkesi ve kullanımını, sanal bir sabit disk (.vhd) biçiminde ortam. Sorunu araştırmak ve gerekiyorsa, uygun donanım sorunu yeniden denemesi için ticari olarak kabul edilebilir çalışmalar çabaları vermiyoruz. Microsoft Destek Ömrü hakkında bilgi ilke şu adresten edinilebilir:
http://support.microsoft.com/?pr=lifecycle
Önemli Tüm Windows Server System ürünleri, Microsoft Virtual Server ortamında çalışan için iyi bir aday olun. Sonuçlar, donanım ortamı, <a2>Performans gereksinimlerinizi</a2> ve <a4>Çalışma yüklerinin var gibi birçok etkene bağlıdır.

Microsoft Certificate Server

Microsoft Certificate Server, Windows Server 2003, Standard Edition Service Pack 1 (SP1) ve Windows Server 2003, Enterprise Edition Service Pack 1 (SP1) olarak yönetici ve konuk işletim sistemleri ile başlayan desteklenir.

Microsoft Exchange Server

Microsoft Exchange Server, Microsoft Exchange Server 2003 Service Pack 2 (SP2) ile başlayarak desteklenir.

Bir sanal ortamda çalışan Exchange Server 2003 desteği hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
320220Ilke Donanım sanallaştırma yazılım üzerinde çalışan Exchange Server 2003 desteği

Microsoft Systems Management Server

Microsoft Systems Management Server (SMS), SMS 2003 Service Pack 2 (SP2) başlayarak desteklenir ve sonraki SMS yayımlar. Özellikle, istemci roller, SMS 2003 ve sonraki sürümlerde desteklenir. Sunucu rollerini, SMS 2003 SP2 ve sonraki sürümlerde desteklenir.

Daha fazla bilgi

SQL, Active Directory etki alanı denetleyicileri, dosya ve yazıcı sunucuları ve Web sunucuları birleştirme hakkında daha fazla bilgi için lütfen aşağıdaki bölümlere bakın.

SQL Server birleştirme

Microsoft SQL Server çalıştıran sunucular birleştirmek istiyorsanız, SQL Server birleştirme kümelenmiş bir ortam kullanarak 32 bit platformunda adresindeki Microsoft Web sitesine bakın:
http://technet.microsoft.com/en-us/library/cc917531.aspx

Etki alanı denetleyicileri konsolide etme

Etki alanı denetleyicilerinin birleştirmek istiyorsanız, bkz: Sunucu Güçlendirmesi etki alanı ve geçiş Solution hızlandırıcı: Windows NT 4. 0'dan Windows Server 2003 adresindeki Microsoft Web sitesi:
http://technet.microsoft.com/en-us/library/dd348476.aspx

Dosya ve yazıcı sunucuları birleştirme

Solution Hızlandırıcı Consolidating ve <a2>Dosya yükseltme</a2> ve <a4>Windows NT 4. 0'dan yazdırma sunucuları için Microsoft Web sitesindeki dosya ve yazdırma sunucularını birleştirmek istiyorsanız, bkz.:
http://technet.microsoft.com/en-us/library/cc722360.aspx

Commerce Server için planlama, kapasite

Commerce Server performans Araçları sitesinde, işlem maliyet çözümlemesi (TCA) yöntemi kullanarak işaretçileri, teknik incelemeler ve Commerce Server sitenize için kapasite planlaması için kullanabileceğiniz araçlar sağlar. Commerce Server Performans araçları, Microsoft Web sitesinde kullanılabilir:
http://technet.microsoft.com/en-us/commerceserver/bb608792.aspx

Communications Server 2005 Planning Guide live

Bu kılavuz, anlık ileti (IM) ve Live Communications Server 2005'i kullanarak kuruluşunuzdaki durum Hizmetleri dağıtımı için planlama işlemini açıklar. Live Communications Server 2005 Planning Guide, Microsoft Web sitesinden edinilebilir:
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyId=F7BC430F-3CAC-4DBD-8EC3-B93186F343FA&displaylang=en

Özellikler

Makale numarası: 897613 - Last Review: 29 Mayıs 2008 Perşembe - Gözden geçirme: 7.5
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Virtual Server 2005 Standard Edition
  • Microsoft Virtual Server 2005 Enterprise Edition
  • Microsoft Virtual Server 2005 R2 Standard Edition
  • Microsoft Virtual Server 2005 R2 Enterprise Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbhowto kbinfo KB897613 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:897613

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com