Politika podpory pre Microsoft softvér, ktorý beží na non-Microsoft hardware Virtualizačný softvér

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 897615
Tento článok nahrádza predtým publikovaný článok databázy Microsoft Knowledge Base 273508.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Súhrn

Hardvér virtualizačné softvér umožňuje spustiť viac inštancií operačného systému súčasne na jednom počítači. Microsoft má viaceré ponuky softvéru, ktoré poskytujú túto funkciu. Zoznam výrobkov, ktoré sú v súčasnosti cyklu, pozri nasledujúce webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
Microsoft Support Lifecycle
Niektoré tretej-party spoločnosti majú tiež softvér, ktorý poskytuje túto funkciu. Tento článok popisuje podporu, ktorú spoločnosť Microsoft poskytuje softvér pri spustení s non-Microsoft hardware virtualizačné softvér.

S výnimkou opísané v tomto článku, Microsoft nie test alebo podporu Microsoft softvér, ktorý je prevádzkovaný v spojení so softvérom spoločnosti Microsoft hardware Virtualizácia.

Pre zákazníkov Microsoft Premier-technickej podpory, ktorí majú a ktorí plynúť non-Microsoft hardware virtualizačné softvér dodávateľov s ktorou spoločnosť Microsoft nemá zavedený podporu vzťah, ktorý pokrýva virtualizačné riešenia: Microsoft bude skúmať potenciálne problémy so softvérom spoločnosti Microsoft, ktoré je prevádzkované v spojení so softvérom spoločnosti Microsoft hardware Virtualizácia.

Ako súčasť vyšetrovania, Microsoft môže vyžadovať vydanie byť reprodukované zákazníka nezávisle od softvéru pre virtualizáciu hardvéru spoločnosti Microsoft. Dá sa to na Windows Server 2008 (s Hyper-V), skutočné hardvérové platforme s operačným systémom Windows priamo na ňu, alebo na oboch. Ak problémy potvrdzujú nesúvisia s non-Microsoft hardware Virtualizačný softvér, Microsoft bude podporovať svojho softvéru spôsobom, ktorý je konzistentný s podporou na serveri, ktorý prešiel Microsoftu "Určené pre" alebo "Certifikované pre" testovacie kritériá. Pre viac informácií o "Designed for" alebo "Certifikované pre" hardvéru, pozrite si nasledujúce webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
http://www.windowsservercatalog.com/content.aspx?CTF=logo.htm
Okrem toho pre dodávateľov, s ktorými spoločnosť Microsoft vytvorila podporu vzťah, ktorý sa týka virtualizačné riešenia, alebo pre dodávateľov, ktorí majú Server Virtualization overenie Program (SVVP) po overení riešenia Microsoft podporí operačnými systémami podľa zásady poskytovania podpory Microsoft pre svojich zákazníkov, ktorí majú podporu dohôd keď operačný systém beží virtualizované na non-Microsoft hardware virtualizačné softvér. Táto podpora bude zahŕňať koordináciu s dodávateľom spoločne skúmať otázky podpory. V rámci prešetrovania, Microsoft môže vyžadovať vydanie byť reprodukované nezávisle od softvéru pre virtualizáciu hardvéru spoločnosti Microsoft. Ak problémy potvrdzujú nesúvisia s non-Microsoft hardware Virtualizačný softvér, Microsoft podporí svojho softvéru spôsobom, ktorý je v súlade s podporou poskytovaných pri softvér, ktorý nie je spustený spolu s non-Microsoft hardware virtualizačné softvér.

Ďalšie informácie

Ďalšie informácie o politike podpory pre chod serverového softvéru Microsoft v podporovaných virtualizáciu prostredia, po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
957006 Microsoft server softvér a podporované virtualizačné prostrediach
Produkty tretích strán, ktorými sa tento článok zaoberá sú vyrobené spoločnosťami, ktoré sú nezávislé od spoločnosti Microsoft. Microsoft neručí v žiadnom prípade za výkon a spoľahlivosť týchto výrobkov. Tretie strany sú zodpovedné za testovanie ich softvér beží spolu so softvérom spoločnosti Microsoft. Softvér od spoločnosti Microsoft môže nefunguje ako má v tretej-party virtualizované hardvérové prostredie.

Ďalšie informácie o tretej-party predajcovia, ktorých virtualizačné softvér je spojená s SVVP, pozrite si nasledujúce webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
http://www.windowsservercatalog.com/svvp/
Ďalšie informácie o tretej-party predajcovia, ktorí podporia Virtualizačný softvér, kliknite na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
944987 Podpora partnerov pre non-Microsoft hardware Virtualizačný softvér

Vlastnosti

ID článku: 897615 - Posledná kontrola: 29. januára 2014 - Revízia: 1.0
Kľúčové slová: 
kbmsccsearch kbexpertisebeginner kbinfo kbmbsmigrate kbmt KB897615 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 897615

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com