Політика підтримки програмного забезпечення Microsoft, яке працює на корпорації Майкрософт апаратної віртуалізації програмного забезпечення

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 897615
Цю статтю замінює раніше опубліковані статті бази знань Майкрософт 273508.
Розгорнути все | Згорнути все

Підсумки

Апаратної віртуалізації програмного забезпечення дозволяє запускати кілька примірників операційної системи в той же Вільний час на одному комп'ютері. Microsoft має кілька пропозицій програмного забезпечення, які надають таку функціональність. Щоб переглянути список продуктів, які є в даний Вільний час в життєвого циклу, веб-сайт корпорації Майкрософт:
Життєвого циклу підтримки Microsoft
Деякі стороні компанії-також є Підтримка програмного забезпечення, яке забезпечує таку функціональність. У цій статті описується підтримка, що корпорація Майкрософт пропонує для свого програмного забезпечення, при запуску з корпорації Майкрософт апаратної віртуалізації програмного забезпечення.

Окрім як описано в цій статті, Microsoft не перевірити або підтримки програмного забезпечення корпорації Майкрософт, які працюють у поєднанні з корпорації Майкрософт апаратної віртуалізації програмного забезпечення.

Microsoft клієнтів, які мають прем'єр рівня підтримки і, які працюють корпорації Майкрософт апаратної віртуалізації програмного забезпечення від постачальників, з якою Microsoft має встановлених підтримку відносин, яка охоплює рішення з віртуалізації: Microsoft буде досліджувати потенційні проблеми з програмним забезпеченням Microsoft, які виконуються в поєднанні з корпорації Майкрософт апаратної віртуалізації програмного забезпечення.

У рамках розслідування Microsoft може зажадати питання мають бути відтворені за бажанням замовника, незалежно від корпорації Майкрософт апаратної віртуалізації програмного забезпечення. Це можна зробити на Windows Server 2008 (з Hyper-V), фактична платформі з операційною системою Windows інстальовано безпосередньо на нього, або на обох. Де питань підтвердили бути не відносяться до корпорації Майкрософт апаратної віртуалізації програмного забезпечення, Microsoft буде підтримувати його програмного забезпечення таким чином забезпечується відповідно до підтримки на сервері, який пройшов Microsoft "Розроблена для" або "Сертифікований для" приймальні випробування критеріїв. Докладніше про "Призначений для" або "Сертифікований для" устаткування перегляньте веб-сайт корпорації Майкрософт:
http://www.windowsservercatalog.com/Content.aspx?CTF=Logo.htm
Крім того, для постачальників, з якими Microsoft створила підтримку відносин, який охоплює рішення з віртуалізації, або для постачальників, які мають сервера віртуалізації перевірки програма (SVVP) перевіряються рішень, Microsoft буде підтримувати серверних операційних системний інтегратор за умови політика життєвого циклу підтримки Майкрософт для своїх клієнтів, які мають підтримку договорів, коли операційна система (ОС) працює віртуалізовані на корпорації Майкрософт апаратної віртуалізації програмного забезпечення. Ця підтримка включатиме координацію з постачальника, щоб спільно дослідити питань підтримки. У рамках розслідування Microsoft все ще може знадобитися питання мають бути відтворені незалежно від корпорації Майкрософт апаратної віртуалізації програмного забезпечення. Де питань підтвердили бути не відносяться до корпорації Майкрософт апаратної віртуалізації програмного забезпечення, Microsoft буде підтримувати його Підтримка програмного забезпечення таким чином, що відповідає за підтримки ГФСТМ, коли це Підтримка програмного забезпечення не працює разом з корпорації Майкрософт апаратної віртуалізації програмного забезпечення.

Додаткові відомості

Докладніше про політика підтримки для роботи в середовищах віртуалізації підтримуваного серверне Підтримка програмного забезпечення Microsoft клацніть номер статті для перегляду статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
957006 Серверне Підтримка програмного забезпечення корпорації Майкрософт і середовищах віртуалізації підтримуваного
Продукти сторонніх виробників, описані в цій статті, виробляються компаніями, які не залежать від корпорації Майкрософт. корпорація Майкрософт не надає жодних гарантій, неявних або інших, стосовно продуктивності або надійності цих продуктів. Третіх сторін, несуть відповідальність за приймальні випробування своє Підтримка програмного забезпечення працює разом з програмним забезпеченням Microsoft. Підтримка програмного забезпечення Microsoft може не працюють за призначенням у власне віртуальне апаратне забезпечення сторонніх середовищах.

Щоб отримати додаткові відомості про Сторонні виробники якого програмного забезпечення віртуалізації пов'язана з SVVP переглянути веб-сайт корпорації Майкрософт:
http://www.windowsservercatalog.com/SVVP/
Щоб отримати додаткові відомості про сторонні постачальники, які будуть підтримувати Підтримка програмного забезпечення віртуалізації клацніть номер статті для перегляду статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
944987 Підтримка партнери корпорації Майкрософт апаратної віртуалізації програмного забезпечення

Властивості

Номер статті: 897615 - Востаннє переглянуто: 29 січня 2014 р. - Редакція: 1.0
Ключові слова: 
kbmsccsearch kbexpertisebeginner kbinfo kbmbsmigrate kbmt KB897615 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 897615

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com