Komunikat o błędzie "Wystąpił błąd dodawania następującego folderu programu Windows SharePoint Services do programu Outlook" wiadomości podczas łączenia listy zdarzenia lub Windows SharePoint Services kalendarza programu Outlook 2003

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 897658 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Ważne Ten artykuł zawiera informacje na temat sposobu modyfikacji rejestru. Upewnij się, że kopii zapasowej rejestru przed przystąpieniem do modyfikacji. Upewnij się, że wiesz, jak przywrócić rejestr w przypadku wystąpienia problemu. Aby uzyskać więcej informacji dotyczących sposobu wykonywania kopii, przywracania i modyfikowania rejestru kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
256986 Opis rejestru systemu Microsoft Windows
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptomy

Rozważmy następujący scenariusz. Kliknij Połącz z programem Outlook Opcja zdarzenia kalendarza lub listy w witrynie programu Microsoft Windows SharePoint Services. Po kliknięciu przycisku Tak potwierdzenie dodawania folderu programu Windows SharePoint Services 2003 Microsoft Office Outlook, wyświetlany jest następujący komunikat o błędzie:
Wystąpił błąd podczas dodawania następujących programu Windows SharePoint Services folder programu Outlook:

Nazwa użytkownika -Zdarzenia)adres URL http://SharePoint)

Program Outlook nie może dodać folderu, ponieważ tworzenie nowych folderów osobistych (pst), plik nie jest dozwolona na tym komputerze.

Przyczyna

Ten problem może wystąpić, jeśli administrator sieci została dodana wartość rejestru DisablePST, aby uniemożliwić użytkownikom tworzenie lub uzyskiwanie dostępu do plików folderów osobistych (pst) programu Microsoft Outlook na komputerze.

Rozwiązanie

Ten problem został rozwiązany pierwszy w poprawce, obecnie zawarte w dodatku service pack. Został zainstalowany najnowszy dodatek service pack dla pakietu Office 2003, nie trzeba instalować poprawki.

Informacje dotyczące dodatku Service pack

Ten problem został rozwiązany w dodatku Service Pack 2 dla pakietu Office 2003.Aby rozwiązać ten problem, należy uzyskać najnowszy dodatek service pack dla pakietu Office 2003. Aby uzyskać więcej informacji kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
870924 Jak uzyskać najnowszy dodatek service pack dla pakietu Office 2003
Po zainstalowaniu dodatku service pack, wykonaj kroki, które są wymienione w sekcji "Więcej informacji", aby ustawić
HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Office\11.0\Outlook
podklucz rejestru i uaktywnić poprawkę.

Informacje o poprawce

Jak uzyskać poprawkę

Ten problem został rozwiązany w programie Outlook 2003 wydanego po udostępnieniu dodatku Service Pack 1 pakietu poprawek z dnia 28 kwietnia 2005 r. Aby uzyskać więcej informacji kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
896618 Opis pakietu poprawek Microsoft Office Outlook 2003 wydanego po udostępnieniu dodatku Service Pack 1: 28 kwietnia 2005 r.


Po zainstalowaniu tej poprawki należy wykonać kroki, które są wymienione w sekcji "Więcej informacji" tego artykułu, aby ustawić klucz rejestru AlwaysAllowSharePointPST i uaktywnić poprawkę.

Uwaga Ta poprawka ma wpływ tylko na sposób tworzenia nowego folderu programu Windows SharePoint Services w programie Outlook 2003. Jeśli masz już istniejącego folderu programu Windows SharePoint Services, który został dodany w programie Outlook 2003, ta poprawka nie wpłynie na Połącz z programem Outlook Opcja.

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft wymienionych w sekcji "Dotyczy".Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft wymienionych w sekcji "Dotyczy".Ten problem został po raz pierwszy rozwiązany w dodatku Service Pack 2 dla pakietu Office 2003.

Więcej informacji

Ostrzeżenie Niepoprawne zmodyfikowanie rejestru przy użyciu Edytora rejestru lub inną metodą może spowodować poważne problemy. Te problemy mogą wymagać ponownego zainstalowania systemu operacyjnego. Firma Microsoft nie gwarantuje, że można rozwiązać te problemy. Modyfikowanie rejestru na własne ryzyko.

Aby włączyć tę poprawkę, wykonaj następujące kroki:
 1. Zamknij program Outlook 2003.
 2. Kliknij przycisk Start, kliknij przycisk Uruchom, wpisz regedit, a następnie kliknij przycisk OK.
 3. Zlokalizuj i kliknij następujący podklucz rejestru:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Office\11.0\Outlook
 4. Po kliknięciu przycisku podklucza określonego w kroku 3 wskaż Nowy na Edycja menu, a następnie kliknij Wartość DWORD.
 5. Typ AlwaysAllowSharePointPST, a następnie naciśnij klawisz ENTER.
 6. Kliknij prawym przyciskiem myszy AlwaysAllowSharePointPST, a następnie kliknij przycisk Modyfikowanie.
 7. W Wartość danych pole typu 1, a następnie kliknij przycisk OK.
 8. Na Plik menu, kliknij przycisk Zakończ Aby zamknąć Edytor rejestru.
Uwaga: Niniejszy artykuł, przeznaczony do „SZYBKIEJ PUBLIKACJI”, został utworzony bezpośrednio przez organizację pomocy technicznej firmy Microsoft. Zawarte w nim informacje są udostępniane „w stanie takim, w jakim są” w odpowiedzi na pojawiające się problemy. W wyniku przyspieszonego trybu udostępniania materiały mogą zawierać błędy typograficzne i mogą zostać poprawione w dowolnym momencie bez uprzedzenia. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach użytkowania.

Właściwości

Numer ID artykułu: 897658 - Ostatnia weryfikacja: 24 czerwca 2011 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Office Outlook 2003
Słowa kluczowe: 
kbregistry kboffice2003sp2fix kbqfe kboffice2003presp2fix kbbug kbfix kbmt KB897658 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:897658

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com