U + F020 U + F0FF Unicode özel Kullan alanındaki arasındaki karakter aralığını RichEdit 4.1 içinde simge yazı eşleştirilmiş

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 897872 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Giriş

Bu makalede, RichEdit 4.1 U + F020 U + F0FF, özel kullanım alanı (PUA) Unicode'un arasındaki karakter aralığını simge yazı tiplerini nasıl eşleştiren anlatılır.

Daha fazla bilgi

RichEdit 4.1 U + F020 U + the PUA F0FF arasındaki karakter aralığını simge yazı tipleri ile eşleştirir. Bu nedenle, bu aralıktaki herhangi bir karakter eşleştirdiğinizde, RichEdit 4.1 simge karakter yerine, son-user tanımlanan karakter (EUDC) gösterir.

Not Bu aralık, yalnızca RichEdit 4. 1'için de geçerlidir.

Özellikler

Makale numarası: 897872 - Last Review: 26 Temmuz 2005 Salı - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Platform Software Development Kit - Ocak 2000 Sürümü
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbhowto kbinfo KB897872 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:897872

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com