Identyfikator zdarzenia 1085 mogą być rejestrowane w dzienniku zdarzeń aplikacji w systemie Windows XP

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 898062 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptomy

Podczas wyświetlania w dzienniku zdarzeń aplikacji na komputerze z systemem Microsoft Windows XP może pojawić się następujące zdarzenie:
Źródło: Userenv identyfikator 1085
Nie można wykonać rozszerzenia po stronie klienta zasady grupy zabezpieczeń IP. Wyszukać błędy raportowane wcześniej przez to rozszerzenie.
To zdarzenie jest rejestrowane, mimo że poważny błąd nie wystąpił.

Przyczyna

Ten problem może wystąpić, jeśli identyfikator zabezpieczeń (SID) w grupie z ograniczeniami nie może być mapowane do nazwy.

Rozwiązanie

Informacje o poprawce

Obsługiwana poprawka jest dostępna w firmie Microsoft. Jednak ta poprawka jest przeznaczona do usunięcia tylko problemu opisanego w tym artykule. Tylko do systemów, w których występuje ten problem, należy zastosować tę poprawkę. Ta poprawka może być dodatkowo testowana. Jeśli dany system nie jest poważnie narażony na ten problem, firma Microsoft zaleca, aby poczekać na następną aktualizację oprogramowania zawierającą tę poprawkę.

Jeśli poprawka jest dostępna do pobrania, jest sekcja "Poprawka dostępna do pobrania" na początku tego artykułu z bazy wiedzy Knowledge Base. Ta sekcja nie jest wyświetlany, skontaktuj się z działem pomocy technicznej firmy Microsoft w celu uzyskania poprawki.

Uwaga Wystąpienia dodatkowych błędów lub konieczności rozwiązania problemu, należy utworzyć osobne zlecenie usługi. Zwykłe technicznej będą pobierane dodatkowych pytań i problemów, które nie kwalifikują się do tej poprawki. Aby uzyskać pełną listę numerów telefonów pomocy technicznej firmy Microsoft lub utworzyć osobne zlecenie usługi odwiedź następującą witrynę firmy Microsoft w sieci Web:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Uwaga "Poprawka dostępna do pobrania" zawiera listę języków, dla których poprawka jest dostępna. Jeśli język nie jest widoczny, jest to, ponieważ poprawka nie jest dostępna dla danego języka.

Informacje o pliku

Wersja anglojęzyczna tej poprawki ma atrybuty plików (lub nowsze) wymienione w poniższej tabeli. Daty i godziny odpowiadające tym plikom zostały podane skoordynowanego czasu uniwersalnego (UTC). Podczas przeglądania informacji o pliku są konwertowane na czas lokalny. Aby zobaczyć różnicę między czasem UTC i czasem lokalnym, należy użyć Strefa czasowa Karta w aplecie Data i godzina w Panelu sterowania.

Windows XP x 86 wersje
Zwiń tę tabelęRozwiń tę tabelę
Nazwa plikuWersja plikuRozmiar plikuDataCzasPlatformaSP requirementGałąź usługi
Scecli.dll5.1.2600.1672169,47222-Kwi-200521: 29x 86Z DODATKIEM SP1SP1QFE
Scecli.dll5.1.2600.2661181,24822-Kwi-200521: 16x 86Z DODATKIEM SP2SP2QFE
Windows XP 64-bitowego
Zwiń tę tabelęRozwiń tę tabelę
Nazwa plikuWersja plikuRozmiar plikuDataCzasPlatformaSP requirementGałąź usługi
Scecli.dll5.1.2600.1672495 10422-Kwi-200522: 24IA-64Z DODATKIEM SP1SP1QFE
Wscecli.dll5.1.2600.1672169,47222-Kwi-200522: 29x 86Z DODATKIEM SP1WOW

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft wymienionych w sekcji "Dotyczy".

Więcej informacji

Aby uzyskać więcej informacji na temat tego problemu kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
823608Identyfikator zdarzenia 1091 i 1085 identyfikator zdarzenia pojawiają się w dzienniku zdarzeń aplikacji
Aby uzyskać więcej informacji dotyczących standardowej terminologii używanej do opisywania aktualizacji oprogramowania firmy Microsoft kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
824684Opis standardowej terminologii używanej do opisywania aktualizacji oprogramowania firmy Microsoft

Pomoc techniczna dla 64-bitowego systemu Microsoft Windows

Producent sprzętu zapewnia pomoc techniczną i pomoc dla 64-bitowego systemu Windows. Producent sprzętu zapewnia pomoc techniczną, ponieważ x 64-bitowych wersji systemu Windows została dostarczona razem ze sprzętem. Producent sprzętu może dostosował instalację systemu Windows przy użyciu unikatowych składników. Unikatowych składników mogą należeć określone sterowniki urządzeń lub może zawierać ustawienia opcjonalne zwiększające wydajność sprzętu. Firma Microsoft będzie zapewniać pomoc w uzasadnionym, jeśli potrzebujesz pomocy technicznej w sieci x 64-bitowych wersji systemu Windows. Jednak może być bezpośrednio skontaktować się z producentem. Producentem jest najlepiej przygotowany do obsługi oprogramowania, zainstalowanym na danym sprzęcie.

Aby uzyskać informacje dotyczące systemu Microsoft Windows XP Professional x 64 Edition odwiedź następującą witrynę firmy Microsoft w sieci Web:
http://www.microsoft.com/windowsxp/64bit/default.mspx
Aby uzyskać informacje dotyczące 64-bitowego Microsoft Windows Server 2003 odwiedź następującą witrynę firmy Microsoft w sieci Web:
http://www.microsoft.com/windowsserver2003/64bit/x64/editions.mspx
Uwaga: Niniejszy artykuł, przeznaczony do „SZYBKIEJ PUBLIKACJI”, został utworzony bezpośrednio przez organizację pomocy technicznej firmy Microsoft. Zawarte w nim informacje są udostępniane „w stanie takim, w jakim są” w odpowiedzi na pojawiające się problemy. W wyniku przyspieszonego trybu udostępniania materiały mogą zawierać błędy typograficzne i mogą zostać poprawione w dowolnym momencie bez uprzedzenia. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach użytkowania.

Właściwości

Numer ID artykułu: 898062 - Ostatnia weryfikacja: 24 czerwca 2011 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional
Słowa kluczowe: 
kbautohotfix kbqfe kbexpertisebeginner kberrmsg kbhotfixserver kbmt KB898062 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:898062

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com