Düzeltme: Özet proxy kimlik doğrulaması güvenli (HTTPS) Web sitelerine bağlanmaya çalıştığınızda ınternet Explorer 6 beklenmedik biçimde kapanabilir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 898073 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Güvenli (HTTPS) Web sitelerine bağlanmak için Özet proxy kimlik doğrulaması'nı kullanmaya çalıştığınızda, Microsoft ınternet Explorer 6 beklenmedik şekilde kapanabilir. Internet Explorer güvenli Web sitesine bağlandığında, Microsoft Windows ınternet (Winınet) API Özet proxy kimlik doğrulaması ile birlikte kullanarak, bu sorun oluşur.

Neden

Bu sorun, Özet proxy kimlik doğrulaması sırasında ortaya çıkan hata kodları HTTP 407 Wininet.dll dosyasını bir hatalı işlemesi nedeniyle oluşur.

Çözüm

Bu sorun, Windows ınternet Explorer 7'de giderilmiştir. Internet Explorer 7'yi edinmek için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://www.microsoft.com/windows/ie/downloads/default.mspx

Hizmet paketi bilgileri

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Windows Server 2003 için en son hizmet paketini edinin. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
889100En son Windows Server 2003 hizmet paketi nasıl elde edilir

Düzeltme bilgileri

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, aşağıdaki Microsoft Bilgi Bankası makalesinde açıklanan düzeltmeyi uygulayın:
931299Düzeltme: Özet proxy kimlik doğrulaması güvenli (HTTPS) Web sitelerine bağlanmaya çalıştığınızda ınternet Explorer 6 beklenmedik biçimde kapanabilir

Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm bulmak için <a0></a0>, HTTPS iletişim kuralını kullanın. Ayrıca NTLM veya Kerberos gibi farklı bir proxy kimlik doğrulama yöntemini de kullanabilirsiniz.

Durum

Microsoft bu sorunun, Internet Explorer 6'da bulunduğunu onaylamıştır. Bu sorun ilk olarak Windows Server 2003 Service Pack 2'de giderilmiştir.

Özellikler

Makale numarası: 898073 - Last Review: 5 Şubat 2014 Çarşamba - Gözden geçirme: 4.4
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Internet Explorer 6.0 Service Pack 1, Ne zaman ne ile kullanilir:
  • Microsoft Windows XP Service Pack 1
  • Microsoft Windows 2000 Professional SP4
 • Microsoft Internet Explorer 6.0, Ne zaman ne ile kullanilir:
  • Microsoft Windows Server 2003 Service Pack 1
  • Microsoft Windows XP Professional Service Pack 2 (SP2)
  • Microsoft Windows XP Home Edition Service Pack 2 (SP2)
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbwinserv2003sp2fix kbie600fix kbwinxpsp3fix kbwinserv2003presp1fix kbie600sp2fix kbhotfixserver kbqfe kbie600presp2fix kbfix kbbug kbpubtypekc KB898073 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:898073

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com