Oprava: Zpracování zpráv může zpomalit nebo přestat po instalaci BizTalk Server 2004 Service Pack 1

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 898106 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Důležité: Tento článek obsahuje informace o úpravě registru. Před úpravami je nutné registr zazálohovat. Seznamte se také s postupem obnovení registru v případě, že nastane problém. Další informace o zálohování, obnovení a úpravě registru naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
256986Popis registru systému Microsoft Windows
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Po instalaci Microsoft BizTalk Server 2004 Service Pack 1 (SP1) zpracování zprávy může zpomalit nebo přestat při překročení maximální počet souběžných připojení FTP.

Tento problém může dojít při použití dynamické odesílání porty a při změně vlastnosti OutboundTransportLocation zpráva zprávy.

Příčina

BizTalk Server 2004 SP1 zavedla omezení adaptér FTP. Omezení adaptér FTP zlepšuje dobu odezvy adaptér FTP a při použití adaptéru FTP minimalizuje použití systémové prostředky. K tomuto problému dochází, protože omezení adaptér FTP způsobí vzdáleného připojení serveru FTP zůstat otevřené na vzdálený server FTP.

Omezení adaptér FTP povolena při vytváření nebo nastavit FtpMaxConcurrentConnections položka registru. Položka registru FtpMaxConcurentConnections řídí počet FTP připojení každých FTP odeslat portu v procesu BizTalk. Jako úspěšně navázat připojení k vzdálený server FTP bude připojení zůstat připojeni, dokud nebude zastavena odesílání portu nebo dokud nuceně odpojí vzdálený server FTP. Toto nové chování způsobí zůstat otevřené na vzdálený server FTP a využívat prostředky vzdáleného připojení serveru FTP.

Další informace o BizTalk Server 2004 SP1 naleznete na následujícím webu:
http://download.microsoft.com/download/e/c/8/ec89b0b8-393a-4daf-adee-6b405f192f22/ReadmeSP1.htm

Řešení

Informace o opravě hotfix

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Pokud Vás tento problém závažně nepostihuje, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Pokud tento oddíl nevidíte, obraťte se na Technickou podpora společnosti Microsoft pro získání opravy hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Požadavky

Chcete-li použít tuto opravu hotfix, musíte mít nainstalován v počítači BizTalk Server 2004 SP1.

Požadavek na restartování

Po instalaci této opravy hotfix není třeba počítač restartovat.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava Hotfix nenahrazuje žádné další opravy Hotfix.

INFORMACE O SOUBORECH

Anglická verze této opravy hotfix má následující (nebo pozdější) atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v ovládacím panelu Datum a čas.
  Date     Time  Version   Size   File name
  --------------------------------------------------------------------------
  22-Apr-2005 20:57 3.0.6120.0 122,880 Microsoft.biztalk.coreadapter.dll

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Upozornění Při nesprávných úpravách registru pomocí Editoru registru nebo jiným způsobem může dojít k vážným problémům. Tyto problémy mohou vyžadovat přeinstalaci operačního systému. Společnost Microsoft nezaručuje, že tyto problémy bude možné vyřešit. Úpravy registru provádíte na vlastní nebezpečí.

Pro tuto opravu hotfix popsané v části Příznaky problém vyřešit musíte přidat nové položky registru FTPReuseConnection po použití této opravy hotfix. FTPReuseConnection registru položku zavře FTP připojení klienta při adaptér FTP dokončil odeslání.

Nastavení tato položka registru může způsobit snížení výkonu, protože změna způsobí odeslání adaptér FTP připojení otevřete a zavřete připojení pro každou zprávu, která je odeslána. Tato položka registru by měla být používána pouze při cíl URL často mění.

Přidat tuto položku registru, postupujte takto:
 1. Klepněte na tlačítko Start, klepněte na příkaz Spustit, zadejte příkaz regedit a klepněte na tlačítko OK.
 2. Vyhledejte následující podklíč registru a klepněte na něj:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\BTSSvc {GUID}
  Poznámka: V tomto podklíči registru GUID je zástupný symbol pro GUID instance hostitele.
 3. V nabídce Úpravy klepněte na příkaz Nový a potom klepněte na příkaz Hodnota DWORD.
 4. Zadejte FtpReuseConnection a stiskněte klávesu ENTER.

  Poznámka: Výchozí hodnota 0 vypne opakované použití připojení FTP.
 5. V nabídce soubor klepněte na příkaz Konec.
Další informace o standardní terminologii používané k popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 898106 - Poslední aktualizace: 15. listopadu 2007 - Revize: 4.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft BizTalk Server 2004 Service Pack 1
 • Microsoft BizTalk Server 2004 Enterprise Edition
 • Microsoft BizTalk Server 2004 Standard Edition
 • Microsoft BizTalk Server 2004 Developer Edition
 • Microsoft BizTalk Server 2004 Partner Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbbiztalk2004sp2fix kbftp kbbtsadapters kbqfe kbbug kbfix kbprb kbhotfixserver KB898106 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:898106

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com