Outlook Express 6.0'da bir e-posta iletisi iş parçacığında yanıtlanan iletinin üstbilgisinde varsayılan sunucu hesabı adı görüntüleniyor (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir.)

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 898125 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Doğru haber sunucusu hesabının adı, Microsoft Outlook Express 6. 0'ın bir haber iletisi iş parçacığı yanıtladığınızda, yanıt iletisinin üstbilgisinde görünmüyor. Bunun yerine, varsayılan haber sunucusu hesabının adını <a0>yanıt</a0> iletisinin üstbilgisinde görüntülenir.

Neden

Haber grubuna abone olunmuş "Watched" olarak işaretlenmiş bir iletiyi iş parçacığı yanıtladığınızda, bu sorun oluşabilir.

Özellikler

Makale numarası: 898125 - Last Review: 6 Eylül 2006 Çarşamba - Gözden geçirme: 2.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Outlook Express 6.0
  • Microsoft Windows XP Service Pack 2, Ne zaman ne ile kullanilir:
    • Microsoft Windows XP Professional Edition
    • Microsoft Windows XP Home Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbemail kbqfe kbprb KB898125 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:898125

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com