Po přípravě doménové struktury služby Active Directory pro instalaci serveru Live Communications Server, je k dispozici v Live Communications Server nasazení nástroj příkazového prostředí Prep doménové ...

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 898516 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Příprava schématu adresářové služby Active Directory a struktuře služby Active Directory pro instalaci sady Microsoft Office Live Communications Server 2005 nebo Microsoft Office Communications Server. Při pokusu o instalaci Live Communications Server 2005 nebo Communications Server, můžete zaznamenat jeden nebo oba následující příznaky:
 • Spustíte-li nástroj Microsoft Office Live Communications Server nasazení instalaci a aktivaci Live Communications Server, vyskytnout následující příznaky:
  • Na PREP doménové struktury příkaz je k dispozici (nezobrazí šedě).

   Poznámka:Tento příkaz je k dispozici, protože dříve připravená struktuře služby Active Directory pro instalaci Live Communications Server 2005 nebo Communications Server neočekáváte.
  • Na Aktivovat edition_type Server příkaz není k dispozici i v případě, že jste dříve nainstalovali souborů Live Communications Server.

   V tomto příkazu edition_type je vydání Live Communications Server, který chcete aktivovat. Například nahradit. edition_type Route.txt Standard Edition.
 • Při pokusu o aktivaci serveru komunikace pomocí nástroje příkazového řádku LcsCmd.exe, zobrazí se následující chybová zpráva:
  0xC3EC7826 domény není připraven na hostitelské servery LC. Zkontrolujte, zda byly připraveny doménovou strukturu a domény a kontejneru globální nastavení přístupu podle DomainAdd úkolů.

Příčina

K tomuto problému dochází v případě, že služba Active Directory byl inovován ze systému Microsoft Windows 2000 Server na systém Windows Server 2003. V takovém případě je nutné provést operaci přípravy doménové struktury znovu a vytvořit specifikátory zobrazení specifické pro komunikační Server pro systém Windows Server 2003inetOrgPerson Typ uživatele.

Na inetOrgPersonTyp uživatele byla zavedena v systému Windows Server 2003. Při spuštění nástroje pro nasazení serveru LiveCommunications, prozkoumá nástroj pro nasazení služby Active Directory k určení, zda byla úspěšně dokončena operace přípravy doménové struktury. Při nasazení nástroj určí, žeinetOrgPersonTyp uživatele nemá sadu hodnot atributu Live Communications Server, nasazení nástroj určí, že doménové struktury vyžaduje Příprava instalace, Live Communications Server 2005 nebo Communications Server.

Poznámka: Live Communications Server, instalační program zachází inetOrgPerson uživatele zadejte stejné jako uživatelské objekty typu a kontaktní objekty typu.

Jak potíže obejít

Chcete-li tento problém vyřešit, klepněte na tlačítko PREP doménové strukturynástroje pro nasazení serveru Live Communications. To připraví doménovou strukturu systému Windows Server 2003 instalace, Live Communications Server 2005 nebo Communications Server.

Další informace

Další informace o nasazení Live Communications Server 2005 naleznete v Live Communications Server nasazení. Chcete-li získat prostředky Live nasazení serveru komunikace, navštivte následující Web společnosti Microsoft:
http://Office.microsoft.com/en-us/FX011450741033.aspx

Vlastnosti

ID článku: 898516 - Poslední aktualizace: 3. června 2011 - Revize: 0.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Office Communications Server 2007 Enterprise Edition
 • Microsoft Office Communications Server 2007 Standard Edition
 • Microsoft Office Live Communications Server 2005 Enterprise Edition
 • Microsoft Office Live Communications Server 2005 Standard Edition
 • Microsoft Office Communications Server 2007 R2 Enterprise Edition
 • Microsoft Office Communications Server 2007 R2 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbinfo kbprb kbtshoot kbmt KB898516 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:898516

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com