Live Communications Server yüklemek için Active Directory ormanını hazırlamak sonra Live Communications Server dağıtım aracı orman Prep komutu kullanılabilir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 898516 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Office Live Communications Server 2005 veya Microsoft Office Communications Server yükleme için Active Directory dizin hizmeti şemasının ve Active Directory ormanını hazırlamak. Live Communications Server 2005 veya Communications Server yüklemeye çalıştığınızda, aşağıdaki belirtilerden biri veya her ikisi de karşılaşabilirsiniz:
 • Microsoft Office Live Communications Server dağıtım aracı yükleyin veya Live Communications Server etkinleştirmek üzere çalıştırdığınızda, aşağıdaki belirtilerle karşılaşırsınız:
  • , PREP orman komut kullanılabilir (Bu soluk görünmez).

   NotBu komut Active Directory ormanı için yükleme Live Communications Server 2005'in veya Communications Server daha önce hazırladığınız için kullanılabilir olmasını bekler.
  • , Etkinleştirme edition_type Sunucu Live Communications Server dosyaları önceden yüklemiş olsanız bile, komut kullanılabilir değil.

   Bu komutta, edition_type etkinleştirmek istediğiniz Live Communications Server edition'dır. Örneğin, edition_type ile Standart Edition.
 • Communications Server bilgisayarı LcsCmd.exe komut satırı aracını kullanarak etkinleştirmeye çalıştığınızda, aşağıdaki hata iletisini alırsınız:
  0xC3EC7826 etki alanı ana sunucuları lc hazırlanır. Hem orman hem de etki alanı olarak hazırlandı ve DomainAdd görevi tarafından verilmiş olan genel ayarları kapsayıcısı için erişim sağlayın.

Neden

Active Directory Microsoft Windows 2000 Server'dan Microsoft Windows Server 2003'e yükseltilmiş olan bu sorun oluşur. Bu durumda, yeniden Windows Server 2003, Communications Server'a özgü görüntü belirteçleri oluşturmak için orman hazırlama işlemi gerçekleştirmelisiniz.InetOrgPerson kullanıcı türü.

, InetOrgPersonkullanıcı türü, Windows Server 2003'te kullanılmaya başlandı. LiveCommunications Server dağıtım aracı çalıştırdığınızda, Active Directory ormanı hazırlama işlemi başarıyla tamamlanıp tamamlanmadığını belirlemek için dağıtım aracı inceler. Ne zaman dağıtım aracı belirler,InetOrgPersonkullanıcı türü, Live Communications Server öznitelik değerleri kümesine sahip değil, dağıtım aracı orman Live Communications Server 2005'in veya Communications Server yükleme için hazırlık gerektirdiğini belirler.

Not Live Communications Server Kur programını değerlendirir InetOrgPerson kullanıcı aynı kullanıcı türü nesneler olarak yazın ve yazım nesnelerini başvurun.

Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm için tıklatın PREP ormanLive Communications Server dağıtım aracı. Live Communications Server 2005'in veya yüklemesini Communications Server için Windows Server 2003 ormanı hazırlamak için bunu yapmak.

Daha fazla bilgi

Live Communications Server 2005'i dağıtma hakkında daha fazla bilgi için bkz: Live Communications Server dağıtım kaynaklarını. Live Communications Server dağıtım kaynakları elde etmek için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://Office.microsoft.com/en-us/FX011450741033.aspx

Özellikler

Makale numarası: 898516 - Last Review: 3 Haziran 2011 Cuma - Gözden geçirme: 0.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Office Communications Server 2007 Enterprise Edition
 • Microsoft Office Communications Server 2007 Standard Edition
 • Microsoft Office Live Communications Server 2005 Enterprise Edition
 • Microsoft Office Live Communications Server 2005 Standard Edition
 • Microsoft Office Communications Server 2007 R2 Enterprise Edition
 • Microsoft Office Communications Server 2007 R2 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbinfo kbprb kbtshoot kbmt KB898516 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:898516

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com