OPRAVA: Barvy videa v programu Windows Media Player 10 mohou být invertované nebo zezelenají

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 898549 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Přehráváte datový proud videa s více přenosovými rychlostmi v programu Microsoft Windows Media Player 10. Když program Windows Media Player 10 zúží datový proud videa výběrem nižší přenosové rychlosti, mohou barvy videa invertovat nebo zezelenat.

Příčina

Po zúžení datového proudu videa výběrem nižší přenosové rychlosti musí program Windows Media Player 10 někdy změnit velikost videa. Změny velikosti videa v programu Windows Media Player 10 mohou u některých formátů videa dávat zápornou velikost. Příčinou tohoto problému je, že záporné velikosti nejsou v základních součástech formátu Microsoft WMF (Windows Media Format) zpracovány správně.

Řešení

Informace o opravě hotfix

Společnost Microsoft má nyní k dispozici podporovanou opravu hotfix. Tato oprava hotfix je však určena pouze k odstranění problému popsaného v tomto článku. Použijte ji pouze v systémech, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix bude pravděpodobně dále testována. Pokud vás tedy uvedené potíže příliš neobtěžují, doporučujeme, abyste počkali na další verzi, která bude tuto opravu obsahovat.

Požadavky

Chcete-li použít tuto opravu, musíte nejprve nainstalovat aktualizaci popsanou v článku 891122 znalostní báze Microsoft Knowledge Base. Další informace naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
891122Aktualizace pro programy určené k přehrávání s povolenou správou práv k digitálním médiím ve službě Windows Media

Informace o stažení opravy hotfix

Ve službě Stažení softwaru je k dispozici ke stažení následující soubor:
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Soubor ke stažení
Stáhněte balíček WindowsMedia10-KB898549-x86-ENU.exe.
Další informace o tom, jak stahovat soubory odborné pomoci společnosti Microsoft, naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
119591 Jak získat soubory odborné pomoci společnosti Microsoft ze serverů služeb online
Společnost Microsoft zjišťovala viry v tomto souboru. Společnost Microsoft použila ke kontrole tohoto souboru nejnovější antivirový software, který byl v době jeho publikování k dispozici. Soubor bude uložen na zabezpečených serverech, které chrání soubory před prováděním neoprávněných změn.

Informace o souboru opravy hotfix

Anglická verze této opravy hotfix má následující (nebo pozdější) atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Při zobrazení informací o souboru jsou data a čas převedeny na místní čas. Rozdíl mezi místním časem a časem UTC naleznete na kartě Časové pásmo na panelu Datum a čas v okně Ovládací panely.
  Datum    Čas  Verze       Velikost Název souboru
  -------------------------------------------------------
  26. 4. 2005 11:59 10.0.0.3921 2 370 296 Wmvcore.dll

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o chybu v jejích produktech, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Další informace naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684 Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Vlastnosti

ID článku: 898549 - Poslední aktualizace: 31. března 2006 - Revize: 3.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows Media Player 10
Klíčová slova: 
kbqfe kbhotfixserver kbfix KB898549

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com