POPRAWKA: Wideo może się odwrócić i zmienić kolor na zielony w programie Windows Media Player 10

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 898549 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptomy

W programie Microsoft Windows Media Player 10 jest odtwarzany strumień wideo z obsługą wielu szybkości transmisji. Jeśli program Windows Media Player 10 rozrzedzi strumień wideo przez wybranie mniejszej szybkości transmisji, wideo może się odwrócić i zmienić kolor na zielony.

Przyczyna

Gdy program Windows Media Player 10 rozrzedzi strumień wideo przez wybranie mniejszej szybkości transmisji, czasami program musi zmienić rozmiar wideo. Gdy program Windows Media Player 10 zmieni rozmiar wideo, w przypadku niektórych formatów wideo rozmiar staje się ujemny. Ten problem występuje, ponieważ rozmiary ujemne nie są odpowiednio obsługiwane przez składniki Microsoft Windows Media Format.

Rozwiązanie

Informacje o poprawce

Firma Microsoft udostępniła obsługiwaną poprawkę. Jednak jest ona przeznaczona tylko do rozwiązania problemu opisanego w tym artykule. Powinna być stosowana tylko w systemach, w których ten problem występuje. Poprawka może być wciąż w fazie testowania. Jeżeli dany system nie jest poważnie narażony na ten problem, firma Microsoft zaleca, aby poczekać do następnego wydania, które będzie zawierało tę poprawkę.

Wymagania wstępne

Do zastosowania tej poprawki konieczne jest zainstalowanie aktualizacji opisanej w artykule 891122 z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base (KB). Aby uzyskać więcej informacji, kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
891122Aktualizacja odtwarzaczy obsługujących zarządzanie prawami dostępu do zawartości nośników cyfrowych Windows

Informacje o pobieraniu poprawki

Poniższy plik jest dostępny do pobrania w witrynie Microsoft — Centrum pobierania:
Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
Pobierz
Pobierz pakiet WindowsMedia10-KB898549-x86-ENU.exe teraz.
Aby uzyskać więcej informacji na temat sposobów pobierania plików Pomocy technicznej firmy Microsoft, kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
119591 Jak uzyskać pliki Pomocy technicznej Microsoft w usługach online
Firma Microsoft przeskanowała ten plik w poszukiwaniu wirusów. Firma Microsoft używa najnowszego oprogramowania do wykrywania wirusów dostępnego w chwili opublikowania pliku. Plik jest przechowywany na serwerach z zaawansowanym poziomem zabezpieczeń, które ułatwiają ochronę przed wprowadzeniem nieautoryzowanych zmian w pliku.

Informacje o plikach poprawki

Wersja anglojęzyczna tej poprawki ma atrybuty plików pokazane w poniższej tabeli (lub nowsze). Daty i godziny ostatniej modyfikacji plików podano zgodnie z czasem UTC (Coordinated Universal Time). Są one zamieniane na czas lokalny po wyświetleniu informacji o pliku. Aby zobaczyć różnicę między czasem UTC i czasem lokalnym, należy skorzystać z karty Strefa czasowa narzędzia Data i godzina w Panelu sterowania.
  Data     Godzina Wersja     Rozmiar Nazwa pliku
  ---------------------------------------------------------
  26-kwi-2005 11:59  10.0.0.3921 2 370 296 Wmvcore.dll

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to usterka występująca w produktach firmy Microsoft wymienionych w sekcji „Informacje zawarte w tym artykule dotyczą”.

Więcej informacji

Aby uzyskać więcej informacji, kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
824684 Opis standardowej terminologii używanej do opisywania aktualizacji oprogramowania firmy Microsoft

Właściwości

Numer ID artykułu: 898549 - Ostatnia weryfikacja: 13 kwietnia 2006 - Weryfikacja: 3.1
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Windows Media Player 10
Słowa kluczowe: 
kbqfe kbhotfixserver kbfix KB898549

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com