Postup mzdy kusovníků s kreditní karty a mzdy v účetnictví Express, Accounting Professional a v Small Business Accounting kusovníku kreditní karty

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 898560 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Úvod

Tento článek popisuje mzdy pro položky s kreditní karty a mzdy v Microsoft Office Accounting Express, v aplikaci Microsoft Office Accounting Professional a Microsoft Office Small Business Accounting kreditní karty dodavatele.

Další informace

Mzdy pro položky s kreditní karty

 1. Vytvoření kusovníku dodavatele pro dodavatele, od kterého jste zakoupili položky. V nabídce Dodavatelé klepněte na příkaz Zadejte účty. Zadejte informace pro kusovníku.

  Express účtování, Accounting Professional a Small Business Accounting MD výdaje, majetek zásob nebo účty vyberete a Dal účet Závazky.
 2. V nabídce Dodavatelé klepněte na příkaz Účty Mzda.
 3. Klepněte v poli mzda z účtu platební karty, které chcete použít mzdy kusovníku. Pokud účet platební karty není v seznamu, vytvořit účet.
 4. Vyberte platební karty v seznamu metodu platby.
 5. V seznamu kusovníku z důvodu klepnutím zaškrtněte políčko vedle kusovníku, které chcete zaplatit a použít závěrečné titulky nebo platební slevy.
 6. Klepněte na tlačítko Uložit a zavřít.

  Express účtování, Accounting Professional a Small Business Accounting Závazky účet MD a Dal účet kreditní karty, které jste vybrali v kroku 3.

Mzdy dodavatele kreditní karty

 1. V nabídce bankovnictví příkaz Write kontroly.
 2. V seznamu Bankovní účet klepněte na účet, ze kterého chcete zaplatit dodavateli kusovníku.
 3. Klepněte v poli k zaplacení kreditní karty dodavatele, kterému chcete zaplatit. Pokud dodavatel není v seznamu, vytvoření dodavatele.
 4. Do pole Částka zadejte částku, která chcete zaplatit.
 5. V oblasti položky a výdaje klepněte na účet pasiv kreditní karty, která byla použita v kroku 3 v části "Mzda pro položky s kreditní karty".
 6. Do pole Celkem řádek zadejte částka platby tak, aby odpovídalo částku, částku do pole Částka.

  Poznámka: Částky liší, obdržíte chybovou zprávu při klepněte na tlačítko Uložit a zavřít. Zpráva říká, Řádek Celková částka musí odpovídat množství zaškrtnutí.
 7. Klepněte na tlačítko Uložit a zavřít.

  Express účtování, Accounting Professional a Small Business Accounting kreditní karty účet MD a Dal bankovní účet, který používá pro kontrolu.

Vlastnosti

ID článku: 898560 - Poslední aktualizace: 24. října 2007 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Office Accounting Professional 2008
 • Microsoft Office Accounting Express 2008
 • Microsoft Office Accounting Professional 2007
 • Microsoft Office Accounting Express 2007
 • Microsoft Office Small Business Accounting 2006
 • Microsoft Office Small Business Management Edition 2006
Klíčová slova: 
kbmt kbhowto KB898560 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:898560

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com