Kredi kartı ile kambiyo senetleri ödeme ve kredi kartı ürün reçetesi Express'teki hesap, hesap Professional ve Small Business hesap ödeme

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 898560 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Giriş

Bu makalede, kredi kartı maddeler için ödeme ve hesap, Microsoft Office Express'te, Microsoft Office Professional'ın hesap ve Microsoft Office Small Business Accounting kredi kartı Satıcı ödeme anlatılmaktadır.

Daha fazla bilgi

Kredi kartı maddeler için ödeme

 1. Satıcı ürün reçetesi maddeleri satın aldığınız satıcının oluşturun. Bunu yapmak için <a0></a0>, Satıcılar menüsünde Girin faturalar ' ı tıklatın. Ürün reçetesi için bilgileri girin.

  Hesap Express hesap Professional ve Small Business hesap masraflar, stok kıymetler veya seçtiğiniz hesaplarına Borç ve Borç hesapları hesabını alacaklandırın.
 2. Satıcıların menüsünde Faturalar ödeme'ı tıklatın.
 3. Alınan ödeme alanında ürün reçetesi ödemek için kullanmak istediğiniz hesabın kredi kartı tıklatın. Kredi kartı hesap listede değilse, hesabı oluşturun.
 4. Ödeme yöntemi</a0> listesinde, kredi kartı seçin.
 5. Nedeniyle faturalar listesinde, ödeme yapmak istediğiniz ürün reçetesi yanındaki onay kutusunu tıklatıp seçin ve sonra herhangi bir jenerik veya nakit iskontoları da uygulanır.
 6. Kaydet ve Kapat'ı tıklatın.

  Hesap Express hesap Professional ve Small Business muhasebe Borç hesapları tutarını borç kaydeder ve 3. adımda seçtiğiniz kredi kartı hesabın alacak.

Kredi kartı satıcıya ödeme

 1. Write çekleribankacılık menüsünde tıklatın.
 2. Banka hesabı</a0> listesinde, satıcı fatura ödeme yapmak istediğiniz hesabı tıklatın.
 3. Ödeme için alanında ödeme yapmak istediğiniz satıcının kredi kartı tıklatın. Satıcı listede değilse, satıcı oluşturun.
 4. Tutarı kutusuna ödeme yapmak istediğiniz tutarı girin.
 5. Maddeler ve giderler alanında "kredi kartı maddeler için ödeme" bölümünün 3. adımda kullanılan kredi kartı Sorumluluğun hesap'ı tıklatın.
 6. Böylece tutarı, tutar <a0>Tutar</a0> kutusundaki eşleşir kutusunda Satır için toplam ödeme tutarı yazın.

  Not Tutarları farklıysa, Kaydet ve Kapat'ı tıklattığınızda hata iletisi alırsınız. Iletinin Satır Toplam onay tutarı eşleşmesi gerektiğini söylüyor.
 7. Kaydet ve Kapat'ı tıklatın.

  Hesap Express hesap Professional ve Small Business hesap kredi kartı tutarını borç kaydeder ve denetimi için kullanılan banka hesabını alacaklandırın.

Özellikler

Makale numarası: 898560 - Last Review: 24 Ekim 2007 Çarşamba - Gözden geçirme: 3.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Office Accounting Professional 2008
 • Microsoft Office Accounting Express 2008
 • Microsoft Office Accounting Professional 2007
 • Microsoft Office Accounting Express 2007
 • Microsoft Office Small Business Accounting 2006
 • Microsoft Office Small Business Management Edition 2006
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbhowto KB898560 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:898560

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com