Podporované a nepodporované scénáře pro práci s definice vlastního webu a vlastní oblasti definice SharePoint 2003 2007 až 2010

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 898631 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Úvod

Tento článek obsahuje informace o definicích vlastní web služby Microsoft Windows SharePoint Services 2.0, služby Windows SharePoint Services 3.0 a SharePoint nadace do roku 2010. Obsahuje také informace o definicích vlastních oblasti Office SharePoint Portal Server 2003, Microsoft Office SharePoint Server 2007 a do roku 2010 serveru SharePoint. Tento článek obsahuje seznam scénářů, které jsou podporovány a scénáře, které nejsou podporovány při přizpůsobování definice webu a definice oblasti.

Další informace

Podporované scénáře

Při práci s vlastní web definice nebo definice vlastní oblasti, jsou podporovány následující scénáře:
 • Chcete-li vytvořit definici vlastního webu nebo definici vlastní oblast, zkopírujete existující definici webu nebo existující definice oblasti a poté přejmenovat a upravit podle nové definice webu nebo nové definice oblasti. Další informace o této metodě podporované na následujícím webu společnosti Microsoft:
  http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/ms868598.aspx
 • Měníte soubory XML a soubory ASPX v definici vlastního webu nebo v definici vlastní oblasti dříve, než vytvářet nové weby nebo nových oblastí portálu pomocí definice vlastního webu nebo definici vlastní oblasti.
 • Nasadíte definice vlastního webu nebo definici vlastní oblasti. To znamená vytvořit nové weby nebo nových oblastí portálu pomocí definice vlastního webu nebo definici vlastní oblasti. Chcete-li změnit nových webů nebo nový oblastí portálu, který jste vytvořili, použijte některé z následujících tří podporovaných metod:
  • Pomocí aplikace Microsoft Office FrontPage 2003, SharePoint Designer 2007 nebo SharePoint Designer 2010 upravíte webu nebo oblasti portálu.
  • Programově upravíte webu nebo oblasti portálu pomocí objektového modelu serveru SharePoint Portal Server nebo objektového modelu služby Windows SharePoint Services.
  • Pomocí aplikace Microsoft Office FrontPage 2003 změníte na serveru nebo oblasti portálu.
  Poznámka: Tyto tři metody způsoby také podporované použijte, pokud chcete upravit stránku default.aspx na portálovém webu. Společnost Microsoft nepodporuje použití jiných metod upravíte stránku default.aspx na portálovém webu.

Nepodporované scénáře

Při práci s vlastní web definice nebo definice vlastní oblast, nejsou podporovány v následujících scénářích:
 • Změníte jednu z výchozí definice webu nebo v jednom z výchozí definice oblasti, které jsou součástí služby SharePoint.

  Nepodporujeme Úprava výchozí sadu webu definice nebo definice oblasti, které jsou nainstalovány při instalaci služby SharePoint. Úpravy souborů XML nebo soubory ASPX v definici webu výchozí nebo výchozí definice oblasti navíc nepodporujeme.
 • Při úpravách definice vlastního webu nebo definici vlastní oblasti po nasazení definice vlastního webu nebo definici vlastní oblasti.

  Úprava definice vlastního webu nebo vlastní oblasti definici poté, co vytvoříte nový web nebo nová oblast portálu pomocí této definice webu nebo oblasti definice nepodporujeme. Navíc jsme nepodporují úpravy souborů XML nebo soubory ASPX v definici vlastního webu nebo v oblasti vlastní definici po nasazení definice vlastního webu nebo definici vlastní oblasti.
 • Při úpravách souboru Webtemp.xml nebo Webtempsps.xml soubor, který je umístěn v následující složce:
  Jednotka: \Program Files\Common Files\Microsoft Shared\Web Server Extensions\60\Template\LCID\XML

  Nebo

  Jednotka: \Program Files\Common Files\Microsoft Shared\Web Server Extensions\12\Template\LCID\XML

  Nebo

  Jednotka: \Program Files\Common Files\Microsoft Shared\Web Server Extensions\14\Template\LCID\XML
 • Změna soubory, které jsou umístěny ve složce _layouts nepodporujeme. Vyhrazujeme si právo později aktualizovat tyto soubory v softwaru, aktualizace nebo aktualizace service Pack. To může způsobit vlastní změny ztraceny. Vždy je nutné zálohovat soubory, které jste změnili tak, aby můžete obnovit později.

Odkazy

Další informace o doporučených postupech pro zajištění opětovné použití aplikací a inovace služby SharePoint, navštivte následující web společnosti Microsoft:
http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/ms916859.aspx
Na Další informace o šablonách a definice webu, následujících webech společnosti Microsoft: Další informace o souborech schématu do definice webu na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/ms954092.aspx
Další informace o vlastních šablon naleznete následující článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
825217Přehled vlastních šablon v serveru SharePoint Portal Server 2003 a službou Windows SharePoint Services
Přenesení a upgrade informace pro vývojáře serveru SharePoint Server 2007 na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://msdn2.microsoft.com/en-us/office/aa905505.aspx
Další informace o modelu objektu serveru SharePoint Portal Server a objektového modelu služby Windows SharePoint Services naleznete v tématu Microsoft SharePoint Products and Technologies Software Development Kit (sady SDK). Zobrazit produktů a serveru SharePoint 2003 SDK technologií, na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/ms954103.aspx
Chcete-li zobrazit produktů a serveru SharePoint 2007 SDK technologií, následující webu společnosti Microsoft:
http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/ms550992.aspx

Vlastnosti

ID článku: 898631 - Poslední aktualizace: 13. května 2010 - Revize: 5.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Office SharePoint Server 2007
 • Microsoft Office SharePoint Portal Server 2003
 • Microsoft Windows SharePoint Services
 • Microsoft Windows SharePoint Services 3.0
 • Microsoft SharePoint Foundation 2010
 • Microsoft SharePoint Server 2010
Klíčová slova: 
kbmt kbxml kbasp kbtshoot kbinfo KB898631 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:898631

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com