Internet Explorer 6 bir HTML belgesi oluşturmak için CreateObject() işlevini kullandığınızda yanıt vermeyebilir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 899344 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Bir HTML belgesi oluşturmak için <a1>CreateObject</a1> ("HTMLFile") işlevini kullandığınızda, Microsoft ınternet Explorer 6 yanıt vermemeye başlayabilir. Aşağıdakine benzer bir hata iletisi alabilirsiniz:
Internet Explorer bir sorunla karşılaştı ve kapatılması gerekiyor.
Hata raporundaki verileri görüntülemek için bağlantıyı tıklattığınızda, aşağıdakine benzer bir hata imzası alırsınız:

Error signature:
AppName: iexplore.exe 
AppVer: 6.0.2800.1106 
ModName: mshtml.dll 
ModVer: 6.0.2800.1106 
Offset: 000a0249


CreateElement("TABLE") yöntemi, bir tablo oluşturmak için kullanın ve daha sonra tabloya satır eklemek için insertRow(-1) yöntemini kullanırsanız bu sorun oluşur.

Çözüm

Desteklenen bir düzeltme Microsoft'tan edinilebilir. Ancak bu düzeltmenin, yalnızca bu makalede anlatılan sorunu gidermesi amaçlanmıştır. Bu düzeltmeyi yalnızca bu sorunla karşılaşan sistemlere uygulayın. Bu düzeltme ek sınamaya tabi olabilir. Bu nedenle, bu sorun nedeniyle önemli ölçüde etkilenmediyseniz, bu düzeltmeyi içeren bir sonraki yazılım güncelleştirmesini beklemeniz önerilir.

Düzeltme karşıdan yüklenebilir ise bu Bilgi Bankası makalesinin başında "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" bölümü bulunur. Bu bölüm görünmüyorsa, düzeltmeyi edinmek üzere Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek ekibine başvurun.

Not Ek sorunlar oluşursa veya tüm sorun giderme işlemi gerekmiyorsa, ayrı bir hizmet isteği oluşturmanız gerekebilir. Ek destek sorularına ve bu düzeltme için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır. Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek telefon numaralarının tam listesi veya ayrı bir hizmet isteği oluşturmak için, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Not "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" formunda, düzeltmenin kullanılabilir olduğu diller görüntülenir. Kendi dilinizi görmüyorsanız, bunun nedeni bu düzeltme, seçtiğiniz dil için kullanılamaz.
Bu düzeltmenin İngilizce sürümü, aşağıdaki tabloda listelenen dosya özniteliklerine (veya daha yeni dosya özniteliklerine) sahiptir. Bu dosyaların tarihleri ve saatleri Koordinatlı Evrensel Saat'e (UTC) göre listelenir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde yerel saate dönüştürülür. UTC ve yerel saat arasındaki farkı bulmak için <a0></a0>, Denetim Masası'ndaki Tarih ve Saat aracında saat dilimi sekmesini kullanın.

Internet Explorer 6 Service Pack 1

  Date     Time  Version     Size    File name
  --------------------------------------------------------
  13-May-2005 18:48 6.0.2800.1508  2,704,896 Mshtml.dll

Microsoft Windows XP Service Pack 2 için Internet Explorer 6

  Date     Time  Version     Size    File name
  --------------------------------------------------------
  09-Jun-2005 02:37 6.0.2900.2694  3,015,168 Mshtml.dll 

Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm bulmak için <a0></a0>, open()</a0> yöntemi, nesne kullanmadan önce bu nesneyi açmak için kullanın.

Durum

Microsoft bu sorunun, Internet Explorer 6'da bulunduğunu onaylamıştır.

Özellikler

Makale numarası: 899344 - Last Review: 29 Ağustos 2007 Çarşamba - Gözden geçirme: 2.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Internet Explorer 6.0
 • Microsoft Internet Explorer 6.0 SP1
 • Microsoft Windows XP Service Pack 2
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbautohotfix kbfix kbbug kbpubtypekc kbqfe kbhotfixserver KB899344 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:899344

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com