Önce güvenlik güncelleştirmesi MS05-004 yüklenirse .NET Framework hizmet paketlerinin yüklenmesi tamamlanmıyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 899619 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

.NET Framework 1.0 veya .NET Framework 1.1'in yüklü olduğu bilgisayarlarda Microsoft .NET Framework hizmet paketleri yüklediğinizde, aşağıdaki hata iletilerinden birini alırsınız:
Microsoft .NET framework 1.0 Service Pack 3 (KB867461), bilgisayarınızda yüklü bir veya daha fazla düzeltmeler yüklü olduğundan yüklenemiyor. Bunları kaldırın ve yeniden deneyin
Bilgisayarınızda yüklü bir veya daha fazla düzeltmeler yüklü olduğundan, microsoft .NET framework 1.1 Service Pack 1 (KB867460) yüklenemiyor. Bunları kaldırın ve yeniden deneyin
Yükleme tamamlanmadı.

Neden

Bu davranış, .NET Framework hizmet paketi yüklemeye çalışmadan önce güvenlik güncelleştirmesi MS05-004'ü yüklerseniz oluşur. Güvenlik güncelleştirmesi MS05-004'ten sonra hizmet paketini yayımlanmıştır, ancak önce ilgili servis paketini bilgisayara uygulanan.Güncelleştirmesi MS05-004 güvenlik hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
887219MS05-004: ASP.NET Yol doğrulama güvenlik açığı yetkisiz erişime izin verebilir

Çözüm

Önemli Bu adımlar güvenlik riskinizi artırabilir. Bu adımlar, bilgisayarınızın veya ağınızın kötü niyetli kullanıcılar veya virüsler gibi kötü amaçlı yazılımlar tarafından gerçekleştirilecek saldırılara karşı daha savunmasız kalmasına neden olabilir. Programların tasarlandıkları şekilde çalışmasını veya belirli program becerilerini kullanmasını sağlamak için, bu makalede anlatılan işlemin kullanılmasını öneririz. Bu değişiklikleri yapmadan önce, bu işlemin çalışma ortamınızda uygulanmasıyla ilişkili riskleri değerlendirmeniz önerilir. Bu işlemi kullanmayı seçerseniz, sisteminizin korunmasına yardımcı olabilecek ek adımları da gerçekleştirin. Bu işlemi, yalnızca çok gerekliyse kullanmanızı öneririz.

Bu davranışı gidermek için <a0></a0>, güvenlik güncelleştirmesini kaldırmak, .NET Framework hizmet paketini yüklemek ve sonra tüm önerilen güvenlik güncelleştirmelerini yeniden yüklemeniz gerekir.

.NET Framework güvenlik güncelleştirmesini kaldırmak için <a0></a0>, aşağıdaki adımları izleyin:
  1. Denetim Masası'ndaki Program Ekle/Kaldır'ı açın.
  2. Varsayılan olarak, Program Değiştir veya Kaldır bölmesinde görüntülenir. Bu bölme, yüklü programların listesini görüntüler. <a0>Güncelleştirmeleri göster</a0> onay kutusu görüntülenir, bunun seçili olduğundan emin olun.
  3. Şu anda yüklü programlar ve güncelleştirmeler listesinde, Microsoft .NET Framework düzeltme (KB886906) 1.0 veya Microsoft .NET Framework düzeltme (KB886904) 1.1 seçmek için tıklatın ve sonra da <a2>Kaldır</a2>'ı tıklatın.
  4. Ileri ' yi tıklatın. Düzeltmeyi kaldırılmasını onaylamanızı isteyen BIR ileti kutusu görünür.
  5. Tamam ' ı tıklatın.
Güvenlik güncelleştirmesini kaldırdıktan sonra .NET Framework hizmet paketini yükleyin. .NET Framework hizmet paketi yüklendikten sonra tüm gerekli güvenlik güncelleştirmelerini yükleyin.

Önemli Doğru güvenlik düzeyini yeniden kurmak için hizmet paketi yüklendikten sonra önerilen güvenlik güncelleştirmelerini yüklemelisiniz.

Durum

Bu davranış tasarım yüzündendir.

Özellikler

Makale numarası: 899619 - Last Review: 12 Mayıs 2005 Perşembe - Gözden geçirme: 1.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft .NET Framework 1.0
  • Microsoft .NET Framework 1.1
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbtshoot kberrmsg kbprb KB899619 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:899619

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com