Hatalı veriler Microsoft Systems Management Server (SMS) 2003 Yönetici Konsolu'nun raporlarını görüntüleme

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 900401 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Microsoft Systems Management Server (SMS) 2003 Administrator konsolunda, yazılım güncelleştirmesi raporlardaki raporları görüntülemek, bazı raporlar hatalı veri olarak görüntüler. Örneğin, SMS istemci bilgisayara artık geçerli bir yazılım güncelleştirmesi uygulanıyorsa, raporu belirli bir bilgisayar için yazılım güncelleştirmeleri gibi raporları, hatalı veri görüntüler. Örneğin, yazılım güncelleştirmesini böylece yazılım güncelleştirmesi SMS istemci bilgisayar artık geçerlidir.

Bu belirtiyle karşılaştığınızda, SMS istemci bilgisayarının güncelleştirilmiş stok raporladığında tüm istemci bilgisayarlar için yazılım güncelleştirmesi için durum bilgileri silinir.

Neden

Yazılım güncelleştirme durumu tablosu hatalı satırları <a0>SMS</a0> veritabanında <a1>PatchStatusSummary</a1> tablosundan silerse, bu sorun oluşur. Bu durumda, belirli satırların PatchStatusSummary tablosundaki artık tek bir bilgisayara uyguladığınızda, satırları silinir. Bu nedenle, tüm SMS istemci bilgisayarlar için PatchStatusSummary tablodaki satırları silindi.

Çözüm

Hizmet paketi bilgileri

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Systems Management Server 2003 için en son hizmet paketini edinin. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
885643En son Systems Management Server 2003 hizmet paketi nasıl elde edilir

Güncelleştirme Bilgileri

Aşağıdaki dosya Microsoft Yükleme Merkezi'nden yüklenebilir:
Bu resmi kapatBu resmi aç
Download
Download the SMS2003-Shttp://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyId=4ADDA34D-E61D-4CF1-9968-C0C778AA01BB&amp;displaylang=en-KB900401-X86-ENU.exe package now.Yayım Tarihi: 12 Eylül 2005

Microsoft Destek dosyalarını karşıdan yükleme hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
119591Microsoft Destek Dosyaları Çevrimiçi Hizmetler'den Nasıl Alınır
Microsoft bu dosyada virüs taraması yapmıştır. Microsoft, dosyanın kullanıma sunulduğu tarihteki en güncel virüs tarama yazılımını kullanmıştır. Dosya, üzerinde herhangi bir yetkisiz değişiklik yapılmasını engellemeye yardım eden geliştirilmiş güvenliğe sahip sunucularda depolanır.

ÖNKOŞULLAR

Herhangi bir önkoşul bulunmamaktadır.

Yeniden başlatma gereksinimi

Bu yazılım güncelleştirmesini uyguladıktan sonra bilgisayarı yeniden başlatmanız gerekmez.

Güncelleştirme değiştirme bilgileri

Bu güncelleştirme, başka bir yazılım güncelleştirmesinin yerini almaz.

DOSYA BİLGİLERİ

Bu güncelleştirmenin İngilizce sürümü, aşağıdaki tabloda listelenen dosya özniteliklerine (veya daha yeni dosya öznitelikleri) sahiptir. Bu dosyaların tarihleri ve saatleri Koordinatlı Evrensel Saat'e (UTC) göre listelenir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde yerel saate dönüştürülür. UTC ve yerel saat arasındaki farkı bulmak için <a0></a0>, Denetim Masası'ndaki Tarih ve Saat aracında saat dilimi sekmesini kullanın.
  Date     Time  Version      Size  File name
  --------------------------------------------------------------
  05-Jun-2005 06:16            514 Smsconfig.inf
  25-Dec-2003 13:30 2.50.2726.154   40,960 Smsse.dll    
Not Bu makalede açıklanan güncelleştirme, Microsoft Güncelleştirmeleri için Microsoft SMS 2003 Envanter Aracı'de de bulunmaktadır. Microsoft Güncelleştirmeleri için SMS 2003 Envanter Aracı'nı yükleme hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://technet.microsoft.com/en-us/sms/bb676783.aspx

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır. Bu sorun ilk olarak Systems Management Server 2003 Service Pack 2'de giderilmiştir.

Daha fazla bilgi

Microsoft yazılım güncelleştirmelerini tanımlamak için kullanılan standart terminoloji hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
824684Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması

Özellikler

Makale numarası: 900401 - Last Review: 25 Ekim 2006 Çarşamba - Gözden geçirme: 3.5
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Systems Management Server 2003 Enterprise Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt atdownload kbqfe kbfix kbexpertiseinter kbsms2003spfix kbsms200sp2fix KB900401 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:900401

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com