Při pokusu o otevření formuláře v aplikaci InfoPath 2003 se zobrazí chybová zpráva "Aplikace InfoPath nemůže vytvořit nový, prázdný formulář"

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 900463 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Důležité: Tento článek obsahuje informace o úpravě registru. Před úpravami je nutné registr zazálohovat. Seznamte se také s postupem obnovení registru v případě, že nastane problém. Další informace o zálohování, obnovení a úpravě registru naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
256986Popis registru systému Microsoft Windows
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Při spuštění aplikace InfoPath 2003 a pokusu o otevření libovolného formuláře, formulář se neotevře. Zobrazí se následující chybová zpráva:
Aplikace InfoPath nemůže vytvořit nový prázdný formulář.

Nespecifikovaná chyba.

Příčina

Tento problém může nastat, protože registru není správně aktualizován pro aplikaci InfoPath 2003. V registru není při zásad zabránit tune-up jazyk spuštění je povoleno a je nastaveno na hodnotu nikdy spustit tune-up jazyk správně aktualizován.

Jak potíže obejít

Tento problém vyřešit, použijte jednu z následujících metod aktualizace registru pro aplikaci InfoPath 2003.

Metoda 1: Spustit nástroj Jazykové nastavení sady Microsoft Office 2003

Aktualizace registru pro aplikaci InfoPath 2003, spusťte nástroj Jazykové nastavení sady Microsoft Office 2003. Postupujte takto:
 1. Klepněte na tlačítko Start, přejděte na příkaz Všechny programy, přejděte na položku Microsoft Office, přejděte na položku Nástroje Microsoft Office a klepněte na položku Jazykové nastavení sady Microsoft Office 2003.
 2. Klepnutím na tlačítko OK zavřete nástroj Jazykové nastavení sady Microsoft Office 2003.

Metoda 2: Ruční aktualizaci registru

Chcete-li ručně aktualizovat registru pro aplikaci InfoPath 2003, postupujte takto.

Upozornění Při nesprávných úpravách registru pomocí Editoru registru nebo jiným způsobem může dojít k vážným problémům. Tyto problémy mohou vyžadovat přeinstalaci operačního systému. Společnost Microsoft nezaručuje, že tyto problémy bude možné vyřešit. Úpravy registru provádíte na vlastní nebezpečí.
 1. Ukončete aplikaci InfoPath 2003.
 2. Klepněte na tlačítko Start, klepněte na příkaz Spustit, zadejte příkaz regedit a klepněte na tlačítko OK.
 3. Vyhledejte a poté klepnutím vyberte podklíč registru Office 2003 nebo podklíč InfoPath 2003registry:
  • Sada Office 2003:
   HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Office\11.0\Common\LanguageResources
  • InfoPath 2003:
   HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Office\11.0\InfoPath\Language
 4. Po vyberte jeden z podklíčů v kroku 3 v nabídce Úpravy přejděte na podnabídku Nový a potom klepněte na příkaz Hodnota DWORD.
 5. Pokud jste v kroku 3 vybrali podklíč LanguageResources, zadejte InstallLanguage a stiskněte klávesu ENTER. Vybraný jazyk podklíč v kroku 3 zadejte DefaultLanguage a stiskněte klávesu ENTER.
 6. Klepněte pravým tlačítkem myši na podklíč, který jste vytvořili v kroku 5 a potom klepněte na příkaz změnit.
 7. Right-clicked InstallLanguage hodnotu DWORD zadejte 1033 pro anglicky v Údaj a potom klepněte na tlačítko OK. Right-clicked DefaultLanguage hodnotu DWORD zadejte 00000409 pro angličtinu (desítkově) v poli Údaj a potom klepněte na tlačítko OK.
 8. V nabídce soubor klepněte na příkaz Konec.

Vlastnosti

ID článku: 900463 - Poslední aktualizace: 28. července 2006 - Revize: 1.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Office InfoPath 2003
 • Microsoft Office InfoPath 2003, Service Pack 1 (SP1)
Klíčová slova: 
kbmt kbopenfile kbtshoot kbprb KB900463 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:900463

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com