ınfopath 2003'te bir formu açmaya çalıştığınızda "Infopath yeni boş bir form oluşturamıyor" hata iletisi alıyorsunuz

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 900463 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Önemli Bu makale, kayıt defterini düzenlemeyle ilgili bilgi içerir. Kayıt defterini değiştirmeden önce yedeklemeyi unutmayın. Bir sorun çıkması durumunda kayıt defterini nasıl geri yükleyeceğinizi bildiğinizden emin olun. Kayıt defterini yedekleme, geri yükleme ve değiştirme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makaleyi inceleyin:
256986Microsoft Windows Kayıt Defteri'nin Açıklaması
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Microsoft Office ınfopath 2003'ü başlatın ve bir formu açmaya çalıştığınızda, form açılmaz. Aşağıdaki hata iletisini alıyorsunuz:
Infopath yeni boş bir form oluşturamıyor.

Belirlenemeyen hata.

Neden

Bu sorun, kayıt defterini doğru ınfopath 2003 için güncelleştirilmiş nedeniyle oluşabilir. Dil bakım çalışmasını engelleme ilkesi etkinleştirilmişse ve hiçbir zaman dil bakım çalıştırmak ayarlanmış kayıt defterini doğru güncelleştirilmez.

Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm bulmak için <a0></a0>, ınfopath 2003 kayıt defteri güncelleştirmek için aşağıdaki yöntemlerden birini kullanın.

Yöntem 1: Microsoft Office 2003 Dil Ayarları aracı çalıştırın...

ınfopath 2003 kayıt defteri'ni güncelleştirmek için <a0></a0>, Microsoft Office 2003 Dil ayarları Aracı'nı çalıştırın. Bunu yapmak için şu adımları izleyin:
 1. Başlat ' ı tıklatın, Programlar ' ın üzerine gelin, Microsoft Office ' in üzerine gelin, Microsoft Office Araçları ' nın üzerine gelin ve Microsoft Office 2003 Dil ayarları</a1>'ı tıklatın.
 2. Microsoft Office 2003 Dil ayarları Aracı'nı kapatmak için Tamam ' ı tıklatın.

Yöntem 2: Kayıt defterini el ile güncelleştirin.

ınfopath 2003 için kayıt defterini el ile olarak güncelleştirmek için aşağıdaki adımları izleyin.

Uyarı Kayıt Defteri Düzenleyicisi'ni veya başka bir yöntemi kullanarak kayıt defterini hatalı olarak değiştirirseniz önemli sorunlar oluşabilir. Bu sorunlar, işletim sisteminizi yeniden yüklemenizi gerektirebilir. Microsoft bu sorunların çözülebileceğini garanti etmemektedir. Kayıt defterini kendi sorumluluğunuzda değiştiriniz.
 1. Infopath 2003'ten çıkın.
 2. Başlat ' ı tıklatın, Çalıştır ' ı tıklatın, regedit yazın ve Tamam ' ı tıklatın.
 3. Bulun ve sonra Office 2003 kayıt defteri alt anahtarını veya ınfopath 2003registry alt anahtarı seçin:
  • Office 2003:
   HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Office\11.0\Common\LanguageResources
  • ınfopath 2003:
   HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Office\11.0\InfoPath\Language
 4. 3. Adımda alt anahtarlarından birini seçtikten sonra Düzen menüsünden Yeni ' işaretleyin ve DWORD değeri ' ni tıklatın.
 5. 3. Adımda seçtiğiniz LanguageResources alt anahtarı, ınstalllanguage yazın ve ENTER tuşuna basın. 3. Adımda seçtiğiniz Dil alt anahtarı, DefaultLanguage yazın ve ENTER tuşuna basın.
 6. 5. Adımda oluşturduğunuz alt anahtarı sağ tıklatın ve sonra Değiştir ' i tıklatın.
 7. ınstalllanguage DWORD değerini tıklattığınız, Değer verisi</a0> kutusuna, ingilizce için 1033 yazın ve Tamam ' ı tıklatın. DWORD değerini DefaultLanguage tıklattığınız, ingilizce (ondalık) <a0>Değer verisi</a0> kutusundaki 00000409 yazın ve Tamam ' ı tıklatın.
 8. Dosya menüsünden Çıkış ' ı tıklatın.

Özellikler

Makale numarası: 900463 - Last Review: 28 Temmuz 2006 Cuma - Gözden geçirme: 1.4
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Office InfoPath 2003
 • Microsoft Office InfoPath 2003, Service Pack 1 (SP1)
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbopenfile kbtshoot kbprb KB900463 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:900463

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com