Při zobrazení prezentace v zobrazení prezentace nelze přehrát soubor animovaný GIF v prezentaci aplikace Office PowerPoint 2003

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 900496 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Vložte soubor animovaný GIF v prezentaci aplikace PowerPoint 2003 a prohlížení prezentace v zobrazení prezentace. Soubor animovaný GIF však nebude přehrávat.

Příčina

Soubor animovaný GIF nepřehraje následující nastavení je použito v souboru:
Přehrávat animace pro omezený počet opakování, ale není nepřetržitě opakovat.
Poznámka: Je-li přehrát soubor, soubor animovaný GIF je nastavena na nepřetržitě opakovat a je nastaven na opakování nastaveného počtu iterací.

Další informace

89A.%0 verze ve formátu CompuServe formát GIF (Graphics Interchange) umožňuje souboru jednoho GIF obsahují více obrázků. Pokud soubor GIF obsahuje více obrázků a existují pouze malé změny mezi každý obrázek, tento soubor často nazývá soubor animovaný GIF.

Animovaný GIF, soubory pomocí dvou nastavení přehrání animace při předvádění prezentace aplikace PowerPoint:
  • Příznak opakování
  • Hodnota iterace
Příznak opakování má hodnotu 0 nebo 1. Hodnota 0 označuje, animace není opakovat. Hodnota 1 znamená, že má být cyklických animace.

Iterace hodnota je 0 nebo opakování, hodnota nastavena na hodnotu označující počet přehraje animace.

Aplikace PowerPoint 2003 bude soubor animovaný GIF přehrát, pokud platí jedna z následujících podmínek:
  • Pokud příznak opakování je nastaven na hodnotu 1 a iterace hodnota nastavena na 0, bude nepřetržitě opakovaně přehrávat soubor animovaný GIF.
  • Pokud příznak opakování nastaven na hodnotu 1 a pokud iterace hodnota nastavena na hodnotu větší než 0, animovaný GIF soubor přehraje, kolikrát, se rovná hodnotě iterace.


Však pokud příznak opakovat nastavena na hodnotu 0 a iterace hodnota nastavena na hodnotu větší než 0, PowerPoint 2003 nebude možné přehrát soubor animovaný GIF.

Jak potíže obejít

Chcete-li tento problém vyřešit, upravte soubor animovaný GIF v grafickém programu, které umožňují nastavit příznak opakovat na hodnotu 1.

Poznámka: Příznak opakování některých grafických programů vždy nastavena na 0, opakování je-li nastavena hodnota 1.

Vlastnosti

ID článku: 900496 - Poslední aktualizace: 29. srpna 2006 - Revize: 2.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Office PowerPoint 2003
  • Microsoft Office PowerPoint 2003 Viewer
Klíčová slova: 
kbmt kbslideshow kbgraphic kbanimation kbtshoot kbprb KB900496 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:900496

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com