"Zastaviť kód chyby 0x00000023 FAT_FILE_SYSTEM" keď náhle odstránite ukladacie zariadenie z počítača so systémom Windows XP

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 900626 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

PRIZNAKY

Počítač so systémom Microsoft Windows XP môže prestať reagovať, keď náhle odstránite ukladacie zariadenie. Napríklad, počítač môže prestať reagovať, ak odstránite náhle Secure Digital card z čítacieho zariadenia USB. Ak sa vyskytne tento problém, dostanete chybové hlásenie Stop, ktoré sa podobá nasledujúcemu hláseniu:
ZASTAVIŤ (FAT_FILE_SYSTEM) 0X00000023Parameter1, Parameter2, Parameter3, Parameter4)

PRICINA

Tento problém sa vyskytuje z dôvodu chyby ovládača FastFat.sys.

RIESENIE

Informácie o rýchlej oprave

Podporovaná rýchla oprava je k dispozícii od spoločnosti Microsoft. Táto rýchla oprava je však určená iba problém, ktorý je popísaný v tomto článku. Táto rýchla oprava sa vzťahujú len na systémy, ktoré sú zažíva tento špecifický problém. Táto rýchla oprava obdržať ďalšie testovanie. Preto, ak nie sú vážne ovplyvnené tento problém, odporúčame vám počkať na ďalšiu aktualizáciu softvéru, ktorá obsahuje túto rýchlu opravu.

Ak je rýchla oprava k dispozícii na prevzatie, je tu "Prevzatie dostupnej rýchlej opravy" sekcia na začiatku tohto článku databázy Knowledge Base. Ak táto sekcia nezobrazuje, obráťte sa na Microsoft zákaznícky servis a podpora získať rýchlu opravu.

Poznámka Ak sa vyskytnú ďalšie problémy alebo ak sa riešenie problémov vyžaduje, možno budete musieť vytvoriť samostatnú servisnú požiadavku. Obvyklé podporu náklady budú vzťahovať na dodatočnú podporu otázky a otázky, ktoré nespĺňajú kritériá pre tento špecifický rýchlu opravu. Úplný zoznam telefónnych čísel, Microsoft zákaznícky servis a podpora alebo vytvorte samostatnú servisnú požiadavku, navštívte nasledovnú webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
http://support.Microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka "Prevzatie dostupnej rýchlej opravy" formulári zobrazujú jazyky, pre ktoré je rýchla oprava k dispozícii. Ak nevidíte váš jazyk, je to preto rýchla oprava nie je k dispozícii pre daný jazyk.

Predpoklady

Ak chcete použiť túto rýchlu opravu, musíte mať nainštalovaný balík Windows XP Service Pack 2 alebo Windows XP Service Pack 1.

Ruský štandardný čas

Budete musieť reštartovať počítač po použití tejto rýchlej opravy.

Informácie o nahradení pre rýchlu opravu

Táto rýchla oprava nenahrádza žiadne ďalšie rýchle opravy.

Informácie databázy Registry

Nemusíte robiť žiadne zmeny v databáze Registry.

Informácie o súbore

Anglická verzia tejto rýchlej opravy má atribúty súborov (alebo novšie atribúty) uvedené v nasledujúcej tabuľke. Dátumy a časy jednotlivých súborov sú uvedené v univerzálny koordinovaný čas (UTC). Keď zobrazíte informácie o súbore, sa skonvertuje na miestny čas. Ak chcete vyhľadať rozdiely medzi časom UTC a miestnym časom, použite Časové pásmo kartu v Dátum a čas položky v ovládacom paneli.
Windows XP S balíkom SP2, 32-bitové verzie
Zbaliť túto tabuľkuRozbaliť túto tabuľku
Názov súboruVerzia súboruVeľkosť súboruDátumČasPlatforma
Fastfat.sys5.1.2600.2719143,61614-Júl-200500: 25x 86
Windows XP S balíkom SP1, 32-bitové verzie
Zbaliť túto tabuľkuRozbaliť túto tabuľku
Názov súboruVerzia súboruVeľkosť súboruDátumČasPlatforma
Fastfat.sys5.1.2600.1717145,40814-Júl-200500: 30x 86

STAV

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené v časti "Platí pre".

DALSIE INFORMACIE

Ak odstránite náhle ukladacie zariadenie, operačný systém nie je oznámené. Preto, operačný systém nemôže uistite že údajov transakcie sú kompletné pred odstránite zariadenie.

Ďalšie informácie o podobný problém v programe Microsoft Windows Server 2003, po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
899327Môže zobrazí chybové hlásenie „Stop 0x00000023"po odstránení disketová jednotka USB kábel z počítač so systémom Windows Server 2003
Ďalšie informácie o softvér Aktualizácia terminológie, po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis štandardnej terminológie použitej na popis aktualizácií softvéru Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 900626 - Posledná kontrola: 13. januára 2012 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional Edition
Kľúčové slová: 
kbautohotfix kbexpertisebeginner kbfix kbqfe kbhotfixserver kbmt KB900626 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:900626

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com