Mıcrosoft .NET geliştirme için Microsoft Office açıklamaları ve düzeltmeleri

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 900830 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Özet

Bu makalede, Microsoft Press kitap Microsoft Office için Microsoft .NET geliştirme, 0-7356-2132-2 için ilgili bilinen hatalar hakkında bilgi açıklamaları ve düzeltmeleri içerir.

Aşağıdaki topcs alınmıştır:
  • Sayfa xxvii: hatalı işaretçi için örnek kod konum

Sayfa xxvii: hatalı işaretçi için örnek kod konum

Üzerinde sayfa xxvii, giriş bölümünde "Sistem gereksinimleri ve kod örnekleri,", "sistem gereksinimleri ve kod örnekleri hakkında daha fazla bilgi için bölüm 1.2 'Üzerinde örnekleri, notları', bölüm 1'de bakın." bildiren

Bölüm 1.2 URL için örnek kod sağlamaz. URL, bölüm 1'lerin bakış sayfasında 2'de, ikinci paragrafın, ancak bu URL artık sağlanır. Aşağıdaki dosya Microsoft Yükleme Merkezi'nden yüklenebilir:

setup.exe

Microsoft destek dosyalarını karşıdan yükleme konusunda ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:

119591Microsoft Destek Dosyaları Çevrimiçi Hizmetler'den Nasıl Alınır

Microsoft bu dosyada virüs taraması yapmıştır. Microsoft, dosyanın kullanıma sunulduğu tarihteki en güncel virüs tarama yazılımını kullanmıştır. Dosya, üzerinde herhangi bir yetkisiz değişiklik yapılmasını engellemeye yardım eden geliştirilmiş güvenliğe sahip sunucularda depolanır.

Microsoft Press, bilgilendirici ve doğru defterleri sağlamayı amaçlamaktadır. Tüm açıklamalar ve yukarıda listelenen düzeltmeler bu kitap, gelecekteki printings eklenmesi için hazırsınız. Bir sonraki yazdırma, bu kitap, birçok veya tüm düzeltmeler yukarıdaki zaten içerebilir.

Telif Hakkı sayfa numaralarının bir dize biçiminde kitap yazdırma sayısı bulunur. Örneğin: "2 3 4 5 6 7 8 0 QWT 9 8 76 5 4". Dizedeki ilk sayıdır yazdırma numarası. Örneğin, yazdırma 2 sayısıdır.

Özellikler

Makale numarası: 900830 - Last Review: 31 Ocak 2007 Çarşamba - Gözden geçirme: 1.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft .NET Development For Microsoft Office, ISBN 0-7356-2132-2
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbdocfix kbdocerr KB900830 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:900830

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com