З'являється протокол IMAP про помилку копіювання папки під Вільний час завантаження файлу, яке перевищує 50000000 байт за веб-папки

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 900900 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Підтримка Windows Vista з пакетом оновлень 1 (SP1) закінчується в 12 липня 2011 р. Щоб продовжити отримання оновлень безпеки для Windows, переконайтеся, що комп’ютер-зразок працює під керуванням Windows Vista з пакетом оновлень 2 (SP2). Додаткові відомості, зверніться до цієї веб-сторінка Майкрософт: Закінчення підтримки для деяких версій Windows.
Розгорнути все | Згорнути все

Ознаки

Ви намагаєтеся завантажити файл, який перевищує 50000000 байт за веб-папки на Microsoft Windows XP пакет оновлень 2 (SP2)-на основі комп'ютера. Може з'явитися протокол IMAP про помилку, подібне до такого:
Не вдалося скопіювати Ім'я файлу: Неможливо прочитати з файлу або диска
Примітка. У цьому повідомленні про помилку ім'я файлу є рамкою для імені файлу.

Ця проблема також виникає на ПК під керуванням Windows Vista або на Windows XP пакет оновлень 1 (SP1)-на основі комп'ютера, що має 896426 (MS05-028) інстальовано оновлення системи безпеки.

У цьому випадку Windows 7 може з'явитися таке протокол IMAP про помилку:

Копіювати каталог вхідних повідомлень
Неочікувана помилка тримає вас від копіювання папки. Якщо ви продовжуєте отримувати цю помилку, можна використовувати код помилки для пошуку довідку з цієї проблеми.
Помилка 0x800700DF: Розмір файлу перевищує максимально дозволене і не можуть бути збережені.
<file name=""></file>
Повторіть спробу скасувати

причина

Ця проблема виникає тому, що змін безпеки, яка була введена в Windows XP SP2 впливає на веб розподілені авторська і redirector керування версіями (WebDAV). Ця зміна безпеки гарантує, що несанкціонованого сервер не може змусити клієнтського комп'ютера у атака «відмова в обслуговуванні». Якщо ви намагаєтеся завантажити файл, який перевищує 50000000 байт, клієнтський комп’ютер-зразок інтерпретує завантаження як атака «відмова в обслуговуванні». Таким чином, процес завантаження зупиняється.

Розв'язанн

Важливо. Цей розділ, спосіб або завдання містять кроки, де описано, як змінити реєстр. Проте неправильне внесення змін до реєстру може викликати серйозні проблеми. Тому переконайтеся, що ви виконаєте наступні інтерактивні елементи ретельно. Для додаткового захисту архівувати реєстру перед внесенням змін. Потім ви може відновити реєстр у разі виникнення проблеми. Щоб отримати додаткові відомості про архівацію та відновлення реєстру клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
322756 архівувати та відновлення реєстру Windows

Щоб автоматично вирішити цю проблему для вас, перейдіть до "Виправити це для мене"розділу. Якщо ви віддаєте перевагу, щоб вирішити цю проблему самостійно, перейдіть до на "Виправити вручну"розділу.

Виправити це для менеЩоб вирішити цю проблему автоматично, натисніть на Це виправити Кнопка або посилання. Натисніть кнопку Запустити у в Завантаження файлу діалогове вікно і дотримуйтесь інструкцій майстра Fix it .


Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets fixit1
Вирішити цю проблему
Microsoft Fix it 55026
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets fixit2


коментар до обговорення
 • Під Вільний час виконання майстра Fix it , потрібно ввести FileSizeLimitInBytes значення, яке перевищує розмір файлу, який потрібно завантажити.
 • Цей майстер може бути лише англійською мовою. Проте автоматичне виправлення також працює для інших мовних версій Windows.
 • Якщо ви не на комп'ютері, який має проблеми, зберегти виправити це рішення флеш-пам'ять або компакт-Диска та запустіть його на комп'ютері, який має проблеми.

Потім, перейдіть в "Чи вирішено проблему?"розділу.Виправити вручну


Щоб вирішити цю проблему, виконайте такі дії:
 1. Натисніть кнопку Почати, натисніть кнопку Запустити, тип Regeditа потім натисніть кнопку Гаразд.
 2. Знайдіть і клацніть такий підрозділ реєстру:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\WebClient\Parameters
 3. В області праворуч клацніть правою кнопкою миші наFileSizeLimitInBytes значення а потім натисніть кнопкуЗмінити.

  Якщо ви не бачите вFileSizeLimitInBytes значення, клацніть правою кнопкою миші пусте місце на в прямо області, натисніть кнопку Нові, натисніть кнопку значення "4 байти", тип FileSizeLimitInBytesа потім натисніть кнопкуГаразд.
 4. У в Редагування значення "4 байти" Поле, натисніть, щоб Виберіть на Десятковий параметр. У полі групи Значення дані, введіть значення, яке перевищує розмір файлу, який ви хочете, щоб завантажити. Натисніть кнопку Гаразд.

  Примітка. значення за промовчанням для обмеження розміру файлу є 50000000 байт.
 5. Закрийте редактор реєстру. Перезавантажте комп’ютер-зразок.

Чи вирішено проблему?

Властивості

Номер статті: 900900 - Востаннє переглянуто: 10 грудня 2012 р. - Редакція: 1.0
Застосовується до:
 • Windows 7 Home Basic
 • Windows 7 Home Premium
 • Windows 7 Enterprise
 • Windows 7 Professional
 • Windows 7 Starter
 • Windows 7 Ultimate
 • Windows Vista Business
 • Windows Vista Enterprise
 • Windows Vista Home Basic
 • Windows Vista Home Premium
 • Windows Vista Starter
 • Windows Vista Ultimate
 • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Microsoft Windows XP Professional Edition
 • Пакет оновлення Microsoft Windows XP SP1
 • Microsoft Windows XP Service Pack 2
Ключові слова: 
kbprb kbtshoot kbfixme kbmsifixme kbmt KB900900 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 900900

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com