Při vlastní program načte a uvolní soubor Mapi32.dll v Exchange Server 2003 dochází k nevracení paměti

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 901014 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Předpokládejme následující situaci. Nainstalujte opravu hotfix popsanou v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base opravu nevracení paměti dochází v Microsoft Exchange Server 2003:

891509Podmínka nevracení paměti dochází při vytváření CDO program nebo přihlášení či odhlášení mnoho poštovních schránek v Exchange Server 2003 S891509 programu MAPI32
Nevracení paměti dochází jsou způsobeny některou z následujících programů:
 • Vlastní MAPI program
 • Program objekty CDO (Collaboration Data OBJECTS)
Po instalaci opravy hotfix všimnout, že jste sníženy nevracení paměti. Však v tomto scénáři nevracení paměti stále pokračovat při vlastní program opakovaně volá funkce Funkce LoadLibrary a FreeLibrary načíst a uvolnit soubor Mapi32.dll.

Poznámka: Pomocí modulu snap-in Výkon můžete zobrazit nevracení paměti nesdílených bajtů Čítač program dochází k nevracení paměti.

Řešení

Informace o opravě hotfix

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Pokud Vás tento problém závažně nepostihuje, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Pokud tento oddíl nevidíte, obraťte se na Technickou podpora společnosti Microsoft pro získání opravy hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Požadavky

Vzhledem k závislostem souborů vyžaduje tato oprava hotfix Microsoft Exchange Server 2003 Service Pack 1 (SP1).
Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
836993Získání nejnovějších aktualizací Service Pack pro Exchange Server 2003

Požadavek na restartování

Po instalaci této opravy hotfix není třeba počítač restartovat.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava hotfix nenahrazuje žádné jiné aktualizace softwaru.

INFORMACE O SOUBORECH

Anglická verze této opravy hotfix má následující (nebo pozdější) atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v ovládacím panelu Datum a čas.
  Date     Time  Version   Size   File name
  ----------------------------------------------------
  31-Aug-2005 04:02 6.5.7233.46 635,904 Mapi32.dll   

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Hodnota registru
CleanUpMAPIHeap
musíte nastavit na 1 povolte kód čištění haldy MAPI.

Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
891509Podmínka nevracení paměti dochází při vytváření CDO program nebo program MAPI32 přihlášení nebo odhlášení mnoho poštovních schránek v Exchange Server 2003 Service Pack 1

Vlastnosti

ID článku: 901014 - Poslední aktualizace: 25. října 2007 - Revize: 2.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Exchange Server 2003 Enterprise Edition
 • Microsoft Exchange Server 2003 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbfix kbtshoot kbhotfixserver kbqfe KB901014 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:901014

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com