ACC: "Nemohol nájsť inštalovateľná Knižnica ISAM" chybové hlásenie

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 90111 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Mierna: Vyžaduje základné makro, kódovanie a interoperabilitu zručností.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

PRIZNAKY

Ak sa pokúšate importovať, exportovať alebo prepojenie (priložte) súboru pomocou indexované Sekvenčný prístup metóda (Knižnica ISAM) ovládač, môže zobraziť chybové hlásenie Ak program Microsoft Access nemôže nájsť Knižnica ISAM vodiča.

PRICINA

Knižnica ISAM ovládače používa Microsoft Access na aktualizáciu formátov súborov iných ako svoje vlastné.

V programe Microsoft prístup 2.0, ak cesta k Knižnica ISAM vodič na vaše Msacc20.ini súbor je neplatný, alebo ak ovládač Knižnica ISAM neexistuje, môžete zobraziť nasledujúce chybové hlásenie:
Nemohol nájsť inštalovateľná Knižnica ISAM.

Microsoft Access 7.0 a 97 nemajú súbor .ini. Informácie predtým uložený v INI súborov je uložená v systéme Microsoft Windows Databáza Registry. V programe Microsoft Access 7.0 a 97, ak cesta k ovládaču Knižnica ISAM vo Windows Registry je neplatný, alebo ak ovládač Knižnica ISAM neexistuje, môže sa zobraziť nasledovné chybové hlásenie:
Nemohol nájsť inštalovateľná Knižnica ISAM.

Táto chyba môže vyskytnúť aj zadáte názov neplatné databázy pre SQL databázy pri použití TransferDatabase akcie v makre. Keď použijete neplatný pripojiť reťazec, Microsoft Access vyhľadáva inštalovateľná Knižnica ISAM pre databázu SQL. Ak nemôže byť inštalovateľná Knižnica ISAM nachádza, vyskytne sa chyba.

RIESENIE

V Microsoft Access 2.0, upravte súbor .ini určiť správnu cestu v [inštalovateľný ISAMs] oddiel alebo preinštalovať pomocou programu Microsoft Access Vlastné možnosť. Na riešenie problémov tipy týkajúce sa toto chybové hlásenie v Microsoft Access 2.0, prečítajte si nasledujúci článok Microsoft Knowledge Base:

150494 ACC2: Problémov "Nemôže nájsť inštalovateľná Knižnica ISAM" chyba

V programe Microsoft Access 7.0 alebo 97, môžete upraviť databázu Registry systému Windows. Pre viac informácie o zmenách databázy registry, hľadanie "Register," a potom "Upraviť nastavenia databázy Registry systému Windows používať Microsoft Access" pomocou Register Microsoft Access 97 Pomocníka. Na riešenie problémov tipy v tejto súvislosti chybové hlásenie v Microsoft Access 7.0, pozrite si prosím nasledujúce článok v databáze Microsoft Knowledge Base:

155666 ACC95: Riešenie "Nemohol nájsť inštalovateľná Knižnica ISAM" chyba

Informácie o ovládačoch Knižnica ISAM v aplikáciách Microsoft Access 97, nájdete nasledujúci článok v databáze Microsoft Knowledge Base:

159322 ACC97: Paradox, Lotus "MS Exchange/Outlook ISAMs v Zostavy ValuPack

STAV

Toto správanie je predvolené.

DALSIE INFORMACIE

Kroky na reprodukovanie správanie


 1. Spustite program Microsoft Access a otvorte ľubovoľnú databázu.
 2. Vytvorenie nového makra nazýva TestError:
     Macro Name Condition Action
     --------------------------------------
     TestError       TransferDatabase
  
     TestError Actions
     ----------------------------------------------------------------
     TransferDatabase
       Transfer Type: Link (or Attach in version 2.0)
       Database Type: ODBC Database (or SQL Database in version 2.0)
       Database Name: pubs
       Object Type: Table
       Source: dbo.authors
       Destination: Test
       Structure Only: No
  						
 3. Uložte a spustiť makro. Všimnite si, že zobrazí chybové hlásenie. V v tomto príklade, argument názov neplatné databázy pre databázu SQL spôsobuje chybu. Mať názov databázy platné, musí obsahovať celý ODBC pripojenie reťazec pre v pripojenej tabuľke SQL.

ODKAZY

Ďalšie informácie o TransferDatabase akcie, zadajteTransferDatabase v Asistentovi programu Office, kliknite na položku Hľadať a potom kliknite Ak chcete zobraziť "TransferDatabase akcia."

Vlastnosti

ID článku: 90111 - Posledná kontrola: 10. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Access 2.0 Standard Edition
 • Microsoft Access 97 Standard Edition
Kľúčové slová: 
kberrmsg kbprb kbusage kbmt KB90111 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:90111
Upozornenie na neaktuálny obsah článku databázy KB
Tento článok obsahuje informácie o produktoch, pre ktoré spoločnosť Microsoft už neposkytuje technickú podporu. Z tohto dôvodu je tento článok publikovaný ako nezmenený a už nebude aktualizovaný.

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com