MS06-003: Zraniteľnosť v TNEF dekódovanie v programe Microsoft Outlook a Microsoft Exchange by mohla umožniť vzdialené spustenie kódu

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 902412 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

Spoločnosť Microsoft vydala bulletin zabezpečenia MS06-003. Tento bulletin obsahuje všetky dôležité informácie o aktualizácii zabezpečenia. Tieto informácie zahŕňajú Súbor manifestu a možnostiach zavedenia. Ak chcete zobraziť celý bezpečnostný bulletin, navštívte nasledujúcich webových lokalitách spoločnosti Microsoft:

Ďalšie informácie

Informácie o balíku Service pack

Problém, ktorý sa rieši táto aktualizácia zabezpečenia je teraz opravený v Microsoft Office 2003 Service Pack 3 (SP3). Ďalšie informácie o získaní najnovší balík service pack pre balík Microsoft Office 2003, kliknite na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
870924 Ako získať najnovší balík service pack pre balík Office 2003

Vlastnosti

ID článku: 902412 - Posledná kontrola: 27. novembra 2013 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Outlook 2000 Standard Edition
  • Microsoft Outlook 2002 Standard Edition
  • Microsoft Office Outlook 2003
Kľúčové slová: 
kboffice2003sp3fix kbqfe kbsecurity kbsecbulletin kbsecvulnerability kbwinxppresp2fix kbbug kbfix kbwinserv2003presp1fix kbwin2000presp5fix kbwinnt400presp7fix kbmt KB902412 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 902412

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com