MS06-003: Дефект у TNEF декодування в Microsoft Outlook і служба Microsoft Exchange, який дозволяє дистанційне виконання програмного коду

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 902412 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

корпорація Майкрософт випустила бюлетені з безпеки MS06-003. Цей бюлетень містить усі необхідні відомості про це поновлення безпеки. Ця інформація включає файл маніфесту параметри інформації та розгортання. Щоб переглянути бюлетень у повному обсязі, відвідайте такі веб-сайти корпорації Майкрософт:

Додаткові відомості

Служба pack інформації

Проблема, що адресується цього поновлення безпеки тепер виправлена в Microsoft Office 2003 пакета оновлень 3 (SP3). Щоб отримати додаткові відомості про те, як отримати найновіший пакет оновлень для Microsoft Office 2003, клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
870924 Як отримати найновіший пакет оновлень для Office 2003

Властивості

Номер статті: 902412 - Востаннє переглянуто: 27 листопада 2013 р. - Редакція: 1.0
Застосовується до:
  • Microsoft Outlook 2000 Standard Edition
  • Microsoft Outlook 2002 - стандартний випуск
  • Microsoft Office Outlook 2003
Ключові слова: 
kboffice2003sp3fix kbqfe kbsecurity kbsecbulletin kbsecvulnerability kbwinxppresp2fix kbbug kbfix kbwinserv2003presp1fix kbwin2000presp5fix kbwinnt400presp7fix kbmt KB902412 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 902412

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com