Witryny Windows Update lub Microsoft Update oferuje aktualizacje dla produktów, które nie są zainstalowane na komputerze

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 902992 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptomy

Witryny Windows Update lub Microsoft Update oferuje aktualizacje dla produktów, które nie są zainstalowane na komputerze.

Przyczyna

Ten problem występuje, jeśli witryny Windows Update lub Microsoft Update wykryje pliki systemowe, które są na komputerze i które muszą być zaktualizowane. Windows Update i Microsoft Update oferują aktualizacje tylko wtedy, gdy spełnione są warunki stosowania na komputerze lokalnym. Jednak odinstalować program może pozostawić pliki zależne od systemu na komputerze. W związku z tym witryny Windows Update lub Microsoft Update wykryje pliki systemowe, które są na komputerze i które muszą być zaktualizowane. To zachowanie występuje, nawet jeśli program nie jest zainstalowany.

Obejście problemu

Aby obejść ten problem, użyj odpowiedniej metody.

Witryna Microsoft Update oferuje aktualizacje pakietu Office dla programów pakietu Office, które nie są zainstalowane

Aby uzyskać więcej informacji na temat tego, co zrobić, jeśli witryna Microsoft Update oferuje aktualizacje pakietu Office dla programów pakietu Office, które nie są zainstalowane kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
830335Witryna Office Update oferuje aktualizacje dla programów pakietu Office, które nie mają zainstalowane

Windows Update i Microsoft Update oferują aktualizacji dla programów, które nie są zainstalowane

Aby obejść ten problem, należy zainstalować aktualizację. Następnie ukrywanie Aktualizacja tak, aby aktualizacja nie jest wyświetlany ponownie. Aby ukryć aktualizację, wykonaj następujące kroki:
  1. Kliknij przycisk Start, wskaż polecenie Wszystkie Programy, a następnie kliknij albo polecenie Aktualizacja systemu Windows lub Witryna Microsoft Update.
  2. Kliknij przycisk Niestandardowe.
  3. Kliknij, aby wyczyścić pole wyboru obok aktualizacji, którą chcesz ukryć.
  4. Rozwiń aktualizacji, który chcesz ukryć, a następnie kliknij przycisk Wyczyść Nie pokazuj ponownie tej aktualizacji pole wyboru.
  5. Kliknij przycisk Przejrzyj i zainstaluj aktualizacje.

Właściwości

Numer ID artykułu: 902992 - Ostatnia weryfikacja: 28 września 2011 - Weryfikacja: 3.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Update
  • Microsoft Windows Update
Słowa kluczowe: 
kbtshoot kbprb kbwindowsupdatev6 kbmt KB902992 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:902992

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com