Zobrazí "Tato aktualizace service pack je určena pro jiný jazyk než instalovaný produkt" chybová zpráva při pokusu o instalaci aktualizace SQL Server 2000 service pack

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 903003 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při pokusu o instalaci aktualizace service pack Microsoft SQL Server 2000 instalace pravděpodobně nezdaří a zobrazí následující chybová zpráva:
Tato aktualizace je určena pro jiný jazyk než instalovaný produkt
Tento problém může dojít i v případě, že jazyk aktualizace service pack je stejný jako jazyk SQL Server 2000 nainstalované v počítači.

Další informace

Nastavení SQL Server service pack porovnává jazyk aktualizace jazyk SQL Server 2000, která je nainstalována. Jak to provede instalační program aktualizace service pack závisí na které následující možnosti byla vybrána při instalaci původní instalace SQL Server 2000:
 • Pouze připojení
  Pokud byla vybrána pouze Connectivity pouze možnost instalace, ověří instalační program aktualizace service pack jazyk systému v místním nastavení. Chcete-li ověřit aktuální jazyk, postupujte takto:
  1. Klepněte na tlačítko Start, klepněte na položku Ovládací panely a klepněte na panel místní a jazykové nastavení.
  2. V dialogovém okně místní a jazykové klepněte na kartu Upřesnit. Zobrazí aktuální jazyk.
 • Pouze nástroje klienta
  Pokud byla vybrána pouze Klienta nástroje pouze možnost instalace, položka registru DWORD s názvem DefClientOnlyInstalled nastavit 1 v následujícím podklíči registru:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Microsoft SQL Server\80\Tools
  Proto zkontroluje instalační program aktualizace service pack pro tuto položku registru. Instalační program aktualizace service pack, pak porovná jazyk aktualizace service pack do registru položku DWORD jazyk, který je umístěn v následující podklíč registru:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Microsoft SQL Server\80\Tools\ClientSetup\CurrentVersion
 • Nástroje klienta a serveru
  Pokud byla vybrána možnost instalace Nástroje klient a server, instalační program aktualizace service pack porovná jazyk aktualizace service pack do registru položku DWORD jazyk, který je umístěn v následující podklíč registru výchozí instance serveru SQL:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\MSSQLServer\MSSQLServer\CurrentVersion
  Položka registru DWORD jazyka je pro pojmenované instance serveru SQL umístěn v následující podklíč registru:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Microsoft SQL Server\<InstanceName>\MSSQLServer\ClientSetup\CurrentVersion
Poznámka: Jazyk instalační program aktualizace service pack můžete určit kontrolou informací o verzi souboru Setupsql.exe.

Vlastnosti

ID článku: 903003 - Poslední aktualizace: 19. srpna 2005 - Revize: 1.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft SQL Server 2000 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbtshoot kbinfo kbprb KB903003 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:903003

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com