Aplikace založená na .NET Framework, která používá třídu XMLSerializer přestane reagovat při spuštění aplikace v asijské verzi systému Windows XP

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 903204 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Důležité: Tento článek obsahuje informace o úpravě registru. Před úpravami je nutné registr zazálohovat. Seznamte se také s postupem obnovení registru v případě, že nastane problém. Další informace o zálohování, obnovení a úpravě registru naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
256986Popis registru systému Microsoft Windows
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Pokud Microsoft .NET Framework založené aplikace se pokusí vytvořit instanci třídy XMLSerializer, přestane aplikace reagovat. K tomuto problému dochází, pokud se pokusíte spustit aplikaci v počítači se systémem asijskou verzi systému Microsoft Windows XP.

Poznámka: Tento článek se vztahuje k konkrétní scénář, ve kterém tento příznak se vyskytne. Existují další scénáře, ve kterém může také dojít tento příznak. Například k tomuto problému může dojít při spuštění jednoho procesu jiný proces v non-asijských verzích systému Windows.

Příčina

Třída XMLSerializer provádí dynamical kompilace. Během kompilace dynamical je spuštěn proces CSC.exe. Naopak CSC.exe proces spustí proces Conime.exe na asijských verzích systému Windows.

Problém popsaný v části "Příznaky" dochází z důvodu zablokování CSC.exe procesu. Konkrétně jednoho podprocesu (podproces A) získá uzamknout vyžadované jiného podprocesu (podproces B). Podproces B se proto pokusí spustit proces Conime.exe. Standardně je proces Conime.exe načten při každém spuštění příkazového řádku v asijských verzích systému Windows. Podproces čeká B 10 minut, zatímco pokusí se získat zámek. Po 10 minutách tento podproces vyprší.

Poznámka: Další informace naleznete na následujícím webu MSDN:
http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/ms971336.aspx

Řešení

Upozornění Při nesprávných úpravách registru pomocí Editoru registru nebo jiným způsobem může dojít k vážným problémům. Tyto problémy mohou vyžadovat přeinstalaci operačního systému. Společnost Microsoft nezaručuje, že tyto problémy bude možné vyřešit. Úpravy registru provádíte na vlastní nebezpečí.
Chcete-li tento problém vyřešit, ujistěte se, že proces spustí při spuštění systému Conime.exe. Postupujte takto:
 1. Klepněte na tlačítko Start, klepněte na příkaz Spustit, do pole Otevřít zadejte příkaz regedit a klepněte na tlačítko OK.
 2. Vyhledejte následující klíč registru a klikněte na něj:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run
 3. V pravém podokně klepněte pravým tlačítkem myši na prázdné místo a poté klepněte na tlačítko Nový. Klepněte na položku Řetězcová hodnota zadejte conime jako název a stiskněte klávesu ENTER.
 4. Conime klepněte pravým tlačítkem myši a potom klepněte na příkaz změnit.
 5. V dialogovém okně Upravit řetězec zadejte %windir%\system32\conime.exe pod Údaj a potom klepněte na tlačítko OK.
 6. Ukončete program Editor registru.

Další informace

(Vstupní metoda editory) jsou soubory DLL, které umožňují uživatelům zadejte složité ideogramů pomocí standardní klávesnice. Editory IME jsou k dispozici v asijské verze systému Windows. Editor zjednodušení procesu, podle kterého uživatelé zadat text obsahuje znaky z Unicode a dvoubajtové znakové sady (DBCS) formáty. Editor sledovat uživatele úhozy, předvídat znak uživatel pravděpodobně chcete a prezentovat seznam možností znak, ze které chcete vybrat.

Problém popsaný v "Příznaky" oddílu známo nastat následující programy třetích stran:
 • Inventor Autodesk Series 10
 • Inventor Autodesk Professional 10
Produkty třetích stran, o nichž se hovoří v tomto článku, jsou vyráběny společnostmi nezávislými na společnosti Microsoft. Společnost Microsoft neposkytuje žádnou záruku (implicitně předpokládanou ani jinou) týkající se výkonu a spolehlivosti těchto produktů.

Vlastnosti

ID článku: 903204 - Poslední aktualizace: 2. března 2007 - Revize: 2.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Microsoft Windows XP Professional
 • Microsoft Windows XP Media Center Edition 2005 Update Rollup 2
 • Microsoft Windows XP Tablet PC Edition
Klíčová slova: 
kbmt kb3rdparty kbtshoot kbprb KB903204 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:903204

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com