XMLSerializer sınıfı kullanan ve .NET Framework tabanlı bir uygulama, uygulamayı bir Asya sürümünü Windows XP üzerinde çalışan yanıt vermiyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 903204 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Önemli Bu makale, kayıt defterini düzenlemeyle ilgili bilgi içerir. Kayıt defterini değiştirmeden önce yedeklemeyi unutmayın. Bir sorun çıkması durumunda kayıt defterini nasıl geri yükleyeceğinizi bildiğinizden emin olun. Kayıt defterini yedekleme, geri yükleme ve değiştirme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makaleyi inceleyin:
256986Microsoft Windows Kayıt Defteri'nin Açıklaması
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft .NET Framework tabanlı uygulama XMLSerializer sınıfının bir örneğini oluşturmaya çalıştığında, uygulama yanıt vermiyor. Bu belirti, uygulamayı bir Asya sürümünü bir Microsoft Windows XP çalıştıran bir bilgisayarda çalıştırmak çalışırsanız oluşur.

Not Bu makalede, bu belirtiyle belirli bir senaryo içindir. Bu belirti de oluşabilir başka senaryolar da vardır. Başka bir işlem dışı içinde bir işlem başladığında, bu belirti ortaya çıkabilir-Windows XP Asya sürümleri.

Neden

XMLSerializer sınıfı dynamical derleme gerçekleştirir. Dynamical derlenirken CSC.exe işlemi başlatıldı. Sırayla CSC.exe işlem Asya sürümlerinde (Windows XP ConIme.exe</a1> işlemini başlatır.

CSC.exe işlemindeki bir kilitlenme durumu nedeniyle "Belirtiler" bölümünde anlatılan sorun oluşur. Özellikle, bir iş parçacığının (BIR iş parçacığı), başka bir iş parçacığı tarafından gereken kilit edinme (B iş parçacığı). Bu nedenle, iş parçacığının B ConIme.exe</a1> işlemini başlatmaya çalışır. Varsayılan olarak, komut isteminde, Windows XP'nin Asya sürümlerinde başlattığında ConIme.exe</a1> işlemini yüklenir. B bekleyeceği 10 dakika, kilidi almak bu çalışır, ancak iş parçacığı. Bu iş parçacığının 10 dakika sonra zaman aşımına uğradı.

Not Daha fazla bilgi için aşağıdaki MSDN Web sitesini ziyaret edin:
http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/ms971336.aspx

Çözüm

Uyarı Kayıt Defteri Düzenleyicisi'ni veya başka bir yöntemi kullanarak kayıt defterini hatalı olarak değiştirirseniz önemli sorunlar oluşabilir. Bu sorunlar, işletim sisteminizi yeniden yüklemenizi gerektirebilir. Microsoft bu sorunların çözülebileceğini garanti etmemektedir. Kayıt defterini kendi sorumluluğunuzda değiştiriniz.
Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, emin işlemi sistem başlangıcında başlar ConIme.exe. Bunu yapmak için şu adımları izleyin:
 1. Başlat ' ı tıklatın, Çalıştır ' ı tıklatın, kutusuna regedit yazın ve Tamam ' ı tıklatın.
 2. Kayıt defterinde, aşağıdaki anahtarı bulun ve tıklatın:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run
 3. Sağdaki bölmede, boş bir alanı sağ tıklatın ve sonra da Yeni'yi tıklatın. Dize değeri ' ni tıklatın, adı olarak conime yazın ve ENTER tuşuna basın.
 4. Conime ' ı sağ tıklatın ve sonra Değiştir ' i tıklatın.
 5. Dize Düzenle iletişim kutusunda, Değer verisi altında %windir%\system32\conime.exe yazın ve Tamam ' ı tıklatın.
 6. Kayıt Defteri Düzenleyicisi'nden çıkın.

Daha fazla bilgi

Giriş Yöntemi Düzenleyicileri (ıme), kullanıcıların standart bir klavye kullanarak karmaşık özgü ideografik karakterleri yazın, DLL dosyalarıdır. ıme'ler, Asya sürümlerinde kullanılabilir. ıme'ler, işlem tarafından hangi kullanıcıların, Unicode karakterler içeren bir metin girin ve (DBCS) biçimleri çift baytlı karakter kümesi basitleştirin. ıme'ler, kullanıcının tuş vuruşlarını izlemek, kullanıcının istediğiniz ve seçmek hangi karakter seçeneklerin listesini sunmak karakter beklenir.

Açıklanan bir sorunu "Belirtiler" bölümünde aşağıdaki üçüncü taraf programlarda oluştuğu bilinmektedir:
 • Autodesk Inventor Series 10
 • Autodesk Inventor Professional 10
Bu makalede adı geçen üçüncü taraf ürünleri Microsoft'tan bağımsız şirketler tarafından üretilmektedir. Microsoft bu ürünlerin performans veya güvenilirliğiyle ilgili hiçbir garanti vermemektedir.

Özellikler

Makale numarası: 903204 - Last Review: 2 Mart 2007 Cuma - Gözden geçirme: 2.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Microsoft Windows XP Professional Edition
 • Microsoft Windows XP Media Center Edition 2005 Update Rollup 2
 • Microsoft Windows XP Tablet PC Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kb3rdparty kbtshoot kbprb KB903204 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:903204

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com