Virtuální server 2005 výkonu tipy

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 903748 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Virtualizaci hardwaru počítače je výkonné funkce, která umožňuje použít méně fyzických serverů. Pokud je tato funkce použita správně, mohou přinést virtualizaci hardwaru i následující výhody:
  • Hardwaru spustí efektivněji.
  • Hardware používá méně fyzické místo a méně energie.
Však virtualizace není bez nedostatky. Virtualizace technologie spustí čítač výkonu. Virtualizace nevytváří programy pracovat rychleji.

Virtualizace je proces rozdělení fyzický server spustit další pracovní vytížení. Proto virtualizace díky hardwaru efektivnější. Pokud se rozhodnete sloučit pracovní vytížení mnoho fyzických serverů na jeden fyzický server, která se spouští virtualizace technologie, existuje však Nevýhodou. Tyto servery již mít vyhrazený operací pro PROCESORU, paměti, pevném disku a síťových prostředků. Místo toho servery nyní sdílet stejný I/O. V této situaci může dojít k prostředku problémových míst.

Zatímco problémová místa prostředků může dojít při použití technologie virtualizace, je obecně dostatečně rychle snížit výkon problémy hardwaru moderních počítače. Jeden z klíčů úspěšné použití technologie Virtualizace je však pochopit a snížit tyto problémová místa prostředků.

Úvod

Tento článek popisuje tipy a metod pomáhají optimalizovat výkon virtuálního počítače při spuštění guest operační systémy v Microsoft Virtual Server 2005.

Další informace

Chcete-li optimalizovat výkon virtuální počítače spustit Virtual Server 2005, použijte jednu nebo více následujících metod.

Nainstalovat VM příchody

Doporučujeme instalovat VM příchody v hostovaném operačním systému. Tento krok je často přehlédnout při správce konfiguruje guest operačního systému v virtuálního počítače. Funkce v příchody VM jsou navrženy ke zlepšení integrace guest operačního systému s hostitelského počítače. Příchody VM také zlepšuje výkon a možnosti správy hostovaném operačním systému. Další informace o přidání VM naleznete v tématu Instalace příchody VM ve Virtuální Server Administrator's Guide.

Nainstalovat další RAM v hostitelském počítači

Doporučujeme instalovat tolik RAM jako v počítači, který spouští Virtual Server 2005. Množství paměti RAM v hostitelském počítači omezuje počet virtuální počítače lze spustit ve více než ostatní faktor Virtual Server 2005. Operační systém hostitele a každý spuštěný virtuální stroj vyžadují dostatek paměti. Vypočítat celkovou velikost paměti, které požadujete, zvažte všechny následující:
  • Přidělit dostatek paměti pro operační systém každého virtuálního počítače.
  • Přidělit dostatek paměti pro programy spuštěné v jednotlivých virtuálního počítače.
  • Přidělit dostatek paměti pro operační systém v hostitelském počítači.
  • Pro každý spuštěný virtuální stroj přidělit až 32 megabajtů paměti RAM další v hostitelském počítači.
Následující tabulka ukazuje tyto přidělení paměti.
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Fyzické nebo virtuální strojOperating SystemPaměť RAM přidělená OSPaměť RAM přidělená virtualizace
Celkové požadované RAM
Hostitelský počítačSystém Windows Server 2003512 MB512 MB
Virtuální počítač 1Aktualizace Service Pack 6a pro systém Windows NT 4.0128 MB32 MB672 MB
Virtuální stroj 2Aktualizace Service Pack 6a pro systém Windows NT 4.0128 MB32 MB832 MB
Virtuální stroj 3Windows 2000 Service Pack 4256 MB32 MB1120 MB
Virtuální stroj 4Windows 2000 Service Pack 4256 MB32 MB1408 MB
Virtuální stroj 5Systém Windows Server 2003512 MB32 MB1952 MB
Virtuální stroj 6Systém Windows Server 2003512 MB32 MB2496 MB
Virtuální stroj 7Systém Windows Server 2003512 MB32 MB3040 MB
Virtuální stroj 8Systém Windows Server 2003512 MB32 MB3584 MB
Poznámka: Tyto hodnoty přidělení paměti jsou navrhované hodnoty. Při přidělit další paměť každého virtuálního počítače a operačního systému hostitele dochází vyšší výkon.

Nainstalovat další procesory v hostitelském počítači

Při instalaci dalších procesorů v hostitelském počítači můžete spustit další virtuální počítače. Virtuální server 2005 je, že měřítko Virtual Server 2005 v počítačích další upřesňující intenzivně podprocesy. Každý virtual machine, aktuálně pracuje jako jednoprocesorové počítače. V této situaci jeden podproces v hostitelském počítači funguje jako procesor každého virtuálního počítače. Při spuštění více virtuální počítače zajišťovat více podprocesů virtuální více procesorů. Virtuální server 2005 naplánuje tyto více podprocesů přes dostupné procesorů v hostitelském počítači. Proto virtuální počítače provést lépe v hostitelském počítači, který má více procesory.

Použít podsystém rychlé pevného disku v hostitelském počítači

Podobně jako ostatní programy náročné na disku výhodné Virtual Server 2005 z podsystém rychlé pevného disku na fyzický server. Sériový pevných disků ATA (SATA) jsou rychlejší než tradiční pevné disky IDE. Pevné disky SCSI jsou obvykle rychlejší než SATA a tradiční pevné disky IDE. Použití prokládaných konfigurace RAID poskytuje ještě lepší výkon a poskytuje redundanci dat. Pokud nainstalujete Virtual Server 2005 v prostředí sítě SAN oblasti úložiště a chcete hostitele virtuální počítače na SAN zvažte investicemi adaptéry sběrnice hostitele, které mají více fiber kanály. S dostatek virtuální počítače a činnosti pevného disku může saturate připojení fiber kanálu. Chcete-li zjistit, zda připojení fiber kanálu sytostí, sledování výkonu fiber kanálu adaptér v hostitelském počítači.

Umístit na různé fyzické disky než pevný disk hostitele operační systém používá virtuální pevné disky

Umístit na různé fyzické disky než pevný disk hostitele operační systém používá virtuální pevné disky. Navíc umístit virtuální pevné disky na různé fyzické disky než pevný disk obsahující soubor stránky hostitelského počítače.

Použijte místo virtuální pevné disky IDE virtuální pevné disky SCSI

Při konfiguraci virtuální počítače použít namísto virtuální pevné disky IDE virtuální disky SCSI. Virtuální disku SCSI může provádět činnosti disku provést až 20 procent lépe. Tradiční pevného disku IDE je omezena na jednu transakci v okamžiku na sběrnici. Disku SCSI může zpracovávat více transakcí současně na sběrnici. Proto doporučujeme při můžete použít virtuální pevné disky SCSI.

Použít pevné velikosti virtuální pevné disky namísto dynamicky rozbalování virtuální pevné disky

Dva nejobvyklejší druhy virtuální pevné disky jsou pevné velikosti virtuální pevný disk a dynamicky rozšiřující virtuální pevný disk.

Při vytváření disku virtuální pevné velikosti prostoru, který vyžaduje virtuální pevný disk je vyhrazena. Proto pokud vytvoříte virtuální pevný disk pevné velikosti 100 gigabajt (GB), je 100 GB rezervováno na fyzickém pevném disku. Místa na pevném disku virtuální pevné velikosti je pravděpodobnější souvislé než místo dynamicky rozšiřující virtuální pevný disk. Velikost souboru pevného disku virtuální pevné velikosti navíc nemá rozbalte před data zapsána do souboru virtuálního počítače. Proto pevné velikosti virtuální pevné disky obvykle poskytují lepší výkon.

V dynamicky rozšiřující virtuální pevný disk velikost souboru .vhd zvětšuje data zapsána na virtuální pevný disk. Virtual Server 2005 vytvoří ve výchozím nastavení tento druh virtuální pevný disk. Při vytvoření dynamicky rozšiřující virtuální pevný disk určit maximální velikost souboru. Tuto velikost omezuje jak velký mohou stát velikost souboru virtuální pevný disk. Například pokud vytvořit 100 GB dynamicky rozbalování virtuální pevný disk je počáteční velikost souboru .vhd přibližně 3 megabajty (MB). Jako virtuální počítač používá virtuální pevný disk, zvětší se velikost souboru .vhd držet nová data. Protože dynamicky rozšiřující virtuální pevné disky zvětšit pouze jako povinné, dynamicky rozbalování virtuální pevný disk je méně pravděpodobné, že na fyzickém pevném disku hostitelského počítače používat souvislé místo. Proto v závislosti na způsobu fragmentovaných je hostitelský počítač fyzický pevný disk, výkon virtuálního počítače může snížit.

Nainstalovat více síťové adaptéry v hostitelském počítači

Způsoby nejlevnější provést virtuální počítače provést lépe je nainstalovat více síťové adaptéry v hostitelském počítači. Namísto konfigurace všechny virtuální počítače používat adaptér jedné fyzické síti konfigurace skupin virtuální počítače pomocí virtuální sítě a nakonfigurujte každý virtuální sítě pomocí jiného fyzického síťového adaptéru. Tato konfigurace pomáhá rozložit zatížení sítě více síťové adaptéry.

Nespouštějte jiné programy na počítači, který spouští Virtual Server 2005

Doporučujeme spustit jiné programy v počítači spustí Virtual Server 2005. Jiný program může pro prostředky soutěžit s Virtual Server 2005. Virtual Server 2005 tedy nemusí mít dostatečné prostředky. Tento problém může ovlivnit všechny spuštěné virtuální počítače. Ačkoli někdy musíte spustit další programy nebo služby v hostitelském počítači Virtual Server 2005, jako například při musíte spustit program nelze spustit v prostředí virtuální doporučujeme vyhnout se toto cvičení.

Odkazy

Další informace o Virtual Server 2005 naleznete na následujícím webu:
http://www.microsoft.com/windowsserversystem/virtualserver/default.mspx
Získat Toolkit Migration virtuální server, naleznete na následujícím webu:
http://technet.microsoft.com/en-us/virtualserver/bb676674.aspx

Vlastnosti

ID článku: 903748 - Poslední aktualizace: 2. listopadu 2007 - Revize: 2.8
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Virtual Server 2005 Standard Edition
  • Microsoft Virtual Server 2005 Enterprise Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbpubtypekc kbhowto kbinfo KB903748 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:903748

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com