Düzeltme: Bir "Sayfa görüntülenemiyor" hatası alıyorsunuz saat sistem çalışır durumda kalma süresi 49,7 gün ulaşmadan önce iletinin ınternet Explorer 5.01

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 904161 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Şu senaryoyu inceleyin. Sistemin çalışır durumda kalma süresi, Microsoft Windows 2000 tabanlı bir bilgisayar 49,7 gün yaklaşır. Çalışır durumda kalma süresi 49,7 gün ulaşmadan önce saat içinde bir Web sitesine Microsoft ınternet Explorer 5.01 açmayı deneyin. Bu senaryoda, aşağıdakine benzer bir hata iletisi alırsınız:
Sayfa görüntülenemiyor

Neden

Bu sorun, ınternet Explorer 5.01 dönen değeri GetTickCount Win32 API çağrısı GetTickCount Win32 API çağrısı kullanarak önceden döndürüldü saklı değerinden küçük olması için beklemeniz nedeniyle oluşur.

Çözüm

Desteklenen bir düzeltme Microsoft'tan edinilebilir, ancak yalnızca bu makalede anlatılan sorunu düzeltmesi amaçlanmıştır. Düzeltmeyi yalnızca bu sorunla karşılaşan sistemlere uygulayın. Bu düzeltmeye ek sınama uygulanabilir. Bu nedenle, sorundan ciddi olarak etkilenmiyorsanız, bu düzeltmeyi içeren bir sonraki Windows 2000 güncelleştirme toplamasını beklemeniz önerilir.

Bu sorunu hemen çözmek için, düzeltmeyi edinmek üzere Microsoft Ürün Destek Hizmetleri'ne başvurun. Microsoft Ürün Destek Hizmetleri'nin telefon numaralarının tam listesi ve destek ücretleriyle ilgili bilgi için, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Not Özel durumlarda, Microsoft Destek Uzmanı özel bir güncelleştirmenin sorununuzu çözümleyeceğini belirlerse, destek aramaları için normalde uygulanan ücretler iptal edilebilir. Ek destek sorularına ve söz konusu güncelleştirme için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır.

ÖNKOŞULLAR

Microsoft Windows 2000, bu düzeltmeyi uygulamak için yüklü olması gerekir.

Yeniden başlatma bilgileri

Bu düzeltmeyi yükledikten sonra bilgisayarı yeniden başlatmanız gerekir.

Düzeltme Değiştirme Bilgileri

Bu düzeltme daha yeni bir düzeltme ile değiştirilmemiştir.

Kayıt defteri Bilgileri

Bu paketin içerdiği düzeltmeleri etkinleştirmek için herhangi bir kayıt defteri anahtarı oluşturmanız veya değiştirmeniz gerekmez.

Düzeltme Dosyası Bilgileri

Bu düzeltmenin İngilizce sürümü, aşağıdaki tabloda listelenen dosya özniteliklerine (veya daha yeni dosya özniteliklerine) sahiptir. Bu dosyaların tarihleri ve saatleri Koordinatlı Evrensel Saat'e (UTC) göre listelenir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde yerel saate dönüştürülür. UTC ve yerel saat arasındaki farkı bulmak için <a0></a0>, Denetim Masası'ndaki Tarih ve Saat aracında saat dilimi sekmesini kullanın.
  Date     Time  Version    Size   File name
  -------------------------------------------------------  
  08-Sep-2005 04:17 5.0.3900.7070 451,344 Wininet.dll  

Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm için aşağıdaki yöntemlerden birini kullanın:

Internet Explorer 6 Service Pack 1'i yükleyin

Bu soruna geçici bir çözüm bulmak için <a0></a0>, karşıdan yükleme ve Microsoft ınternet Explorer 6 Service Pack 1 (SP1) yükleyin. Nasıl karşıdan yüklenir ve ınternet Explorer 6 SP1'i yükleme hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=1e1550cb-5e5d-48f5-b02b-20b602228de6

Bilgisayarı yeniden başlatın

Bu soruna geçici bir çözüm bulmak için <a0></a0>, bilgisayar yaklaşımlar çalışır durumda kalma süresi 49,7 gün önce bilgisayarınızı yeniden başlatın.
GetTickCount Win32 API işlevi hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Developer Network (MSDN) Web sitesini ziyaret edin:
http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/ms724408.aspx

Durum

Microsoft, Microsoft ınternet Explorer 5.01 için bir sorun olduğunu onaylamıştır.

Özellikler

Makale numarası: 904161 - Last Review: 11 Ocak 2007 Perşembe - Gözden geçirme: 2.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Internet Explorer 5.01, Ne zaman ne ile kullanilir:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Datacenter Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbfix kbbug kbpubtypekc kbqfe kbhotfixserver KB904161 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:904161

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com