Urządzeniu SBP-2 nie działa, gdy jest podłączony do komputera z systemem Windows XP z dodatkiem SP2

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 904412
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Po podłączeniu urządzenia protokołu 2 magistrali szeregowej (SBP-2) na przykład urządzenie IEEE 1394, Microsoft Windows XP-na podstawie komputer, mogą wystąpić następujące symptomy:
  • Urządzeniu SBP-2 przestaje odpowiadać (zawiesza się) lub nie Praca.
  • Urządzeniu SBP-2 nie jest wyświetlany w urządzeniu Menedżer.
  • Urządzenia IEEE 1394, które już są połączone komputer przestaje odpowiadać lub nie działają.

Rozwiązanie

Aby rozwiązać ten problem, Pobierz aktualizację dla systemu Windows XP z witryny Centrum pobierania firmy Microsoft w sieci Web.

Następujący plik jest dostępny dla Pobierz z pobierania plików firmy Microsoft Centrum:

Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
Pobierz
Pobierz pakiet WindowsXP-KB904412-v2-x 86-ENU.exe teraz.

Data wydania: 7 Października 2005 r.

Aby uzyskać więcej informacji dotyczących sposobu pobierania firmy Microsoft Obsługa plików, kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia Bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
119591 Jak uzyskać pliki pomocy technicznej Microsoft w usługach online
Firma Microsoft przeskanowała plik w poszukiwaniu wirusów. Najczęściej używane do firmy Microsoft aktualne oprogramowanie wykrywania wirusa, który był dostępny w dniu, w którym plik została zaksięgowana. Plik jest przechowywany na serwerach o podwyższonych zabezpieczeniach, które zapobiegają nieautoryzowane zmiany w pliku.

Stan

Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft, które są wymienione w sekcji "Dotyczy".

Więcej informacji

Aby uzyskać więcej informacji kliknij następujący artykuł: numer w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
824684Opis standardowej terminologii używanej do opisywania aktualizacji oprogramowania firmy Microsoft
Uwaga: Niniejszy artykuł, przeznaczony do „SZYBKIEJ PUBLIKACJI”, został utworzony bezpośrednio przez organizację pomocy technicznej firmy Microsoft. Zawarte w nim informacje są udostępniane „w stanie takim, w jakim są” w odpowiedzi na pojawiające się problemy. W wyniku przyspieszonego trybu udostępniania materiały mogą zawierać błędy typograficzne i mogą zostać poprawione w dowolnym momencie bez uprzedzenia. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach użytkowania.

Właściwości

Numer ID artykułu: 904412 - Ostatnia weryfikacja: 24 czerwca 2011 - Weryfikacja: 2.0
Słowa kluczowe: 
atdownload kbwinserv2003sp2fix kbfix kbbug kbqfe kbhotfixserver kbmt KB904412 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:904412

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com