Doručování pošty je pomalejší, než bylo očekáváno nebo zastaví doručování pošty na konektor protokolu X.400 do vzdálené sítě v Exchange Server

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 904712 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Doručování pošty je pomalejší, než bylo očekáváno nebo zastaví doručování pošty na konektor protokolu X.400 do vzdálené sítě v Microsoft Exchange Server. Pokud zobrazení fronty konektoru X.400 ve Správci systému Exchange najít dlouhou před dodání ve frontě zpráv. K zobrazení fronty konektoru X.400 naleznete kartě fronty odpovídající agent přenosu zpráv (MTA) ve Správci systému Exchange.

Při restartování služby MTA serveru Exchange Microsoft na konci buď konektoru X.400 některé zprávy jsou doručovány. Příznaky však nastat po chvíli znovu.

Poznámka: Tento problém nenastane, pokud Exchange Server 5.5 není spuštěn v organizaci.

Příčina

Potíže nastanou v případě splnění následujících podmínek:
 • Server je spuštěn Microsoft Exchange Server 5.5, Microsoft Exchange 2000 Server nebo 2003 Microsoft Exchange Server je také spuštěn Microsoft Windows 2000 Server Service Pack 4 (SP4).
 • Windows 2000 Server SP4 je aktualizován kumulativní aktualizace 1 pro systém Windows 2000 SP4 aktualizace softwaru.

  Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
  891861Souhrnná aktualizace 1 pro systém Windows 2000 SP4 a známé problémy
 • Některé aplikace WinSock, které provádějí soketu vstup a výstup asynchronně nemusí přijmout uvedeno číst. K tomuto problému může dojít v počítačích s více procesory v stressed prostředí. Chcete-li zjistit, zda je příčinou problém popsaný v části "Příznaky", zkontrolujte Ancillary ovladač funkce pro soubor WinSock (Afd.sys), verze 5.0.2195.7036. Afd.sys je umístěn ve složce C:\winnt\system32\drivers.

Řešení

Informace o opravě hotfix

Společnost Microsoft má nyní k dispozici podporovanou opravu hotfix, která je však určena pouze k opravě problému popsaného v tomto článku. Tuto opravu použijte pouze u systémů, ve kterých dochází k popsanému problému.

Potřebujete-li odstranit tento problém, obraťte se na služby odborné pomoci společnosti Microsoft, kde můžete tuto opravu hotfix získat. Úplný seznam telefonních čísel služeb technické podpory společnosti Microsoft a informace o cenách technické podpory naleznete na tomto webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Poplatky, které je třeba obvykle zaplatit za telefonní hovory, mohou být stornovány, jestliže pracovník technické podpory společnosti Microsoft zjistí, že oznámený problém lze vyřešit konkrétní aktualizací. Další dotazy a žádosti o odbornou pomoc, které se netýkají této zvláštní opravy, podléhají běžným sazbám za poskytnutí odborné pomoci.

Požadavky

Instalaci opravy hotfix neexistují žádné požadavky.

Požadavek na restartování

Po instalaci opravy hotfix nutné restartovat počítač.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava Hotfix nenahrazuje žádné další opravy Hotfix.

INFORMACE O SOUBORECH

Anglická verze této opravy hotfix má následující (nebo pozdější) atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v ovládacím panelu Datum a čas.
  Date     Time  Version      Size  File name
  --------------------------------------------------------
  29-Jul-2005 02:51 5.0.2195.7061   119,056 Afd.sys

Informace o instalaci opravy hotfix

Opravy hotfix musí být nainstalován na serveru Windows 2000 Server se systémem 5.5 Exchange Server. Není nutné nainstalovat na hotfix na serveru se systémem Exchange 2000 Server nebo 2003 Exchange Server.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Další informace o balíčkům oprav hotfix v následujícím článku znalostní následujících článcích databáze Microsoft Knowledge Base:
816915Nové schéma přidělování názvů balíčkům aktualizací softwaru pro systém Microsoft Windows (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 904712 - Poslední aktualizace: 26. října 2006 - Revize: 3.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Exchange Server 2003 Standard Edition
 • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
 • Microsoft Exchange Server 5.5 Standard Edition
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
 • Microsoft Windows 2000 Server
Klíčová slova: 
kbmt kbqfe kbhotfixserver kbbug kbfix kbwin2000presp5fix kbpubtypekc KB904712 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:904712

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com