Sununuzu PowerPoint 2003'te birden çok monitörde göstermek sunum görünümünde sunum araçları göremiyorum

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 904808 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Office PowerPoint 2003'te birden çok monitörde sunuyu gösterdiğinizde, sunum görünümünde sunum araçları göremiyorum. Genellikle, sunum araçları, simgeler ve düğmeler sunum görünümü olarak temsil edilir.

Neden

PowerPoint Apreso bilgisayarda yüklüyse, bu davranış oluşabilir.

Pratik Çözüm

Bu davranışa geçici bir çözüm için PowerPoint için Apreso kaldırın. PowerPoint için Apreso kaldırmak için şu adımları izleyin:
  1. ' I tıklatın Başlat,'ı tıklatın Denetim Masasıı Program Ekle veya Kaldır.
  2. İçinde Şu anda yüklü programlar tıklatın PowerPoint için Apreso.
  3. ' I tıklatın Kaldır.

Daha fazla bilgi

Microsoft Windows XP veya Microsoft Windows 2000 Service Pack 3 (SP3) veya sonraki hizmet paketleri ile PowerPoint 2003 kullanıyorsanız, sununuzu bir monitörde çalışacak ve başka bir monitörde sunuyu dinleyicilere görünümü sağlar. Sunuyu birden çok monitörde gösterdiğinizde, dinleyicilerin göremiyor sunu sırasında diğer programları çalıştırabilirsiniz. Ayrıca, bilgisayarda sunum görünümünü etkinleştirebilirsiniz. Sunum görünümünde sunmanızı kolaylaştıran araçlar içerir.

Sunum görünümünde açmak için şu adımları izleyin:
  1. Üzerinde Slayt gösterisi menüsünde tıklatın Gösterisi Ayarla.
  2. Seçmek için tıklatın Sunum görünümünü göster onay kutusunu işaretleyin ve sonra tıklatın TAMAM.
Not Sunum görünümü üzerinde etkinleştirmeden önce bilgisayar birden çok monitör desteği için yapılandırmanız gerekir.

Sunuyu iki monitörde çalıştırma ve sunum görünümü kullanma hakkında daha fazla bilgi için tıklatın Microsoft Office PowerPoint Yardımı üzerinde Yardım Menü, türü sunum görünümü içinde Arama Yardım Bölmesi'nde kutu ve tıklatın Aramayı Başlat konuyu görüntülemek için.

Özellikler

Makale numarası: 904808 - Last Review: 20 Temmuz 2013 Cumartesi - Gözden geçirme: 2.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Office PowerPoint 2003
Anahtar Kelimeler: 
kbview kbaddin kbtshoot kbprb kbmt KB904808 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 904808

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com