Brak zestawu globalna pamięć podręczna zestawów lub SxS po wykonaniu uaktualnienia głównych przy użyciu pakietu Instalator Windows

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 905238 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptomy

Po wykonaniu uaktualnienia głównych przy użyciu programu Microsoft Instalator Windows pakiet jest zgromadzenie w globalna pamięć podręczna zestawów lub SxS (side-by-side folderu, \Windows\WinSxS\) Brak.

Przyczyna

Ten problem występuje, gdy Instalator Windows Akcja RemoveExistingProducts jest ustawione w kolejności w lokalizacji, która zapobiega Zliczanie odpowiednie odwołanie zestawu oraz, że powoduje przedwczesne Usuwanie zestawu. Akcja RemoveExistingProducts jest ustawione w kolejności w Tabela InstallExecuteSequence w pakiecie Instalator Windows. Ten problem występuje, gdy kolejny akcji RemoveExistingProducts tak, aby stare produkt jest usuwany przed zainstalowaniem nowego produktu.

Gdy zestaw jest wprowadzane do globalna pamięć podręczna zestawów, zmieniono nazwę zestawu. Instalator Windows nie może ustalić poprawnej nazwy zestawu. System Windows Instalator musi opierać się na Microsoft.NET Framework do zarządzania Nazwa.

Podczas wykonywania uaktualnienia głównych przy użyciu Instalator Windows pakiet wywołania Instalator Windows.NET Framework, aby sprawdzić czy zestaw jest już zainstalowany w globalna pamięć podręczna zestawów. Jeśli.NET Ramy zwraca tak, składnik, który zawiera zestaw w głównych Uaktualnij pakiet nie jest dozwolone dla instalacji Instalator Windows. Następny, Akcja RemoveExistingProducts uruchamia i odinstalowuje istniejący zestaw w globalna pamięć podręczna zestawów. Wykonuje akcję RemoveExistingProducts, to ponieważ nowy produkt nie został zarejestrowany jako klient zestawu i nie istnieje klientów. Ponieważ składnik w głównych uaktualnienia nie zostało dozwolone dla Instalacja zestawu nie jest ponownie, kiedy instaluje uaktualnienie podstawowe składniki.

Jeśli resequence działania RemoveExistingProducts Planowanie dezinstalacji stary produkt po zainstalowaniu nowego produktu Zgromadzenie nie zostaną usunięte. Zgromadzenie nie zostaną usunięte, ponieważ teraz zestaw ma dodatkową odwołać zliczania z nowego produktu. W związku z tym, Mimo że instalacji zestawu jest pominięta dla głównych uaktualnienia Zgromadzenie pozostaje nadal, ponieważ innego klienta odwołuje się do zestawu. W nowy produkt i stary produkt odwołania zestawu.

Uwaga Gdy zespół nie znajduje się w globalna pamięć podręczna zestawów nie Zmienianie nazw występuje. Stosuje się standardowe zasady przechowywania wersji pliku Instalator Windows i składnikiem uaktualnienie podstawowe jest dozwolone dla Instalacja.

Obejście problemu

Aby obejść ten problem, użyj jednej z następujących metody.

Metoda 1

Zwiększenie AssemblyVersion Atrybut zestawu, który próbujesz zainstalować Tworzenie instalacji obok siebie w globalna pamięć podręczna zestawów.

Metoda 2

Zmienić za pomocą narzędzia tworzenia tabeli Instalator Windows Sekwencjonowanie akcji RemoveExistingProducts w InstallExecuteSequence Tabela po akcji InstallFinalize. Na przykład użyć Orca.exe Edytor tabel baz danych, tworzenia lub edytowania Instalator Windows pakiety.

Więcej informacji

Tworzenie pakietu Instalator Windows Instalacji i wdrażania projektów Projekt w programie Microsoft Visual Studio.NET. Kiedy Sequenced Packet RemoveExistingProducts działań w tym Pakiet Instalator Windows, domyślna lokalizacja RemoveExistingProducts Akcja w tabeli InstallExecuteSequence powoduje problem, który opisano w sekcji "Symptomy".

Aby uzyskać więcej informacji odwiedź witrynę Witryny sieci Web Microsoft Developer Network (MSDN):
Instalator Windows
http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/aa372866.aspx

Akcja RemoveExistingProducts
http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/aa371197.aspx

Tabela InstallExecuteSequence
http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/aa369500.aspx

Orca.exe
http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/aa370557.aspx

Właściwości

Numer ID artykułu: 905238 - Ostatnia weryfikacja: 24 czerwca 2011 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Windows Installer 3.1
  • Microsoft Windows Installer 3.0
Słowa kluczowe: 
kbwindowsinstaller kbinfo kbtshoot kbprb kbmt KB905238 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:905238

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com