Expression Web, SharePoint Designer 2007, FrontPage 2003 kullanın veya FrontPage 2002'in ters yayımlamak uzak bir Web sitesinden yerel Web sitesi için bir hata iletisi alıyorsunuz

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 905426 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Expression Web, Microsoft Office SharePoint Designer 2007 Microsoft Office FrontPage 2003 kullanın veya tersine çevirmek için Microsoft FrontPage 2002 yayımlamak uzak bir Web sitesinden yerel Web sitesi için aşağıdaki hata iletilerinden birini alırsınız.
Kopyalamak istediğiniz dosyaların bazıları aynı hedef dosya adı belirtildi. Tüm hedef dosyaları benzersiz adları olması ve yeniden deneyin emin olun.
Hedef web, servis talebi yoksayar. Aşağıdaki ad çiftleri çakışıyor:
file names listed here
Hiçbir dosya kopyalandı. Web'inizdeki tüm dosyaları benzersiz biçimde adlandırın ve yeniden deneyin
NotBu sorun, yalnızca UNIX uzak sunucu çalışması sırasında oluşur.

Neden

UNIX işletim sisteminin büyük/küçük harf duyarlıdır. Bu nedenle, bir UNIX-based sunucu büyük/küçük harf yoksaymaz. Dosyaları aynı adı, ancak bir türevi de büyük veya küçük harfleri farklı dosyaları kabul edilir. Örneğin, UNIX tabanlı bir sunucuya hello.htmHELLO.HTM veya Hello.htm farklı bir dosya olarak düşünür.

Microsoft Windows işletim sisteminin büyük/küçük harf duyarlıdır. Bu nedenle, Windows tabanlı bir bilgisayarda, büyük/küçük harf yok sayar. Örneğin, hello.htm, HELLO.HTM, Windows tabanlı bir bilgisayarda bulduğu ve aynı dosyayı tüm Hello.htm olabilir.

UNIX tabanlı bir sunucuyu Windows tabanlı bir bilgisayarda bir Web sayfası olarak yayımladığınızda, çakışmayı sizi uyaran bir hata iletisi alırsınız.

Dosya adlarını değiştirmiş olsanız bile, yine de bu sorunla karşılaşabilirsiniz. Bu sorun, belirli bir sunucu uzantıları, UNIX tabanlı sunucular üzerinde oluşur.

Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm bulmak için <a0></a0>, uzak sunucuda aynı ancak farklı birleşimlerini büyük ve küçük harf olan dosyaları yeniden adlandırın. Dosya adları benzersiz yapmak için bu dosyaları yeniden adlandırın. Örneğin, hello.htm adlı bir dosya ve HELLO.HTM adlı başka bir dosya varsa, HELLO.HTMHELLO2.HTM için yeniden adlandırın.

Not Aynı dosya adına sahip olan dosyaların bazı örnekler bulabilirsiniz, ancak dosya adlarını büyük harflerle biri, büyük harf olan tüm dosyaları yeniden adlandırabilirsiniz. Dosyaları daha sonra dosyaları karşılık gelen Web sayfaları'nın görüntülendiğinden emin olmak için birkaç Web sayfalarını göz atarak sınayabilirsiniz. Web sayfaları'nın görüntülendiğinden emin olun, sonra yinelenen dosya adları silebilir.

Özellikler

Makale numarası: 905426 - Last Review: 30 Mayıs 2007 Çarşamba - Gözden geçirme: 2.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Office SharePoint Designer 2007
  • Microsoft Expression Web
  • Microsoft Office FrontPage 2003
  • Microsoft FrontPage 2002 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbprb KB905426 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:905426

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com